Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk konkursu “Jelgavas novada uzņēmēju gada balva 2019” 1

Lai apzinātu un godinātu Jelgavas novada uzņēmējus, kuri sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, Jelgavas novada dome 20. februāra apvienotajā komiteju sēdē atbalstīja ieceri jau septīto reizi organizēt konkursu “Jelgavas novada uzņēmēju gada balva 2019”. 


Ikviens novada iedzīvotājs no 1. marta līdz 29. martam ir aicināts pieteikt konkursam pakalpojumu sniedzējus un uzņēmumus, kas ar savu darbu un attieksmi guvuši sabiedrības simpātijas un atzinību, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.


“Uzņēmējdarbībai ērtas vides nodrošināšana ir viena no pašvaldības prioritātēm, ko visefektīvāk varam īstenot, plānojot stratēģiski pārdomātu novada teritorijas attīstību, organizējot nepieciešamās infrastruktūras sakārtošanu, kā arī veicinot vienotu saražoto produktu un pakalpojumu atpazīstamību ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā mērogā. 


Tomēr gadu gaitā gūtā pieredze apliecina, ka ne mazāk svarīga par stabilas un drošas vides radīšanu, ir novada teritorijā esošo uzņēmēju savstarpējās mijiedarbības veicināšana, sabiedrības iesaiste un emocionālais novērtējums, uzsverot cilvēku veiktā darba nozīmīgumu.


Konkurss “Jelgavas novada uzņēmēju gada balva 2019” ir lielisks piemērs tam kā, sadarbojoties novadniekiem, uzņēmējiem un pašvaldības speciālistiem, ik gadu top inovāciju, stabilu vērtību un izaugsmes vēstnešu saraksts, kas ar savu piemēru spēj iedvesmot arī citus uzdrošināties, realizēt savas uzņēmējdarbības ieceres, lai cik nereālas tās sākotnēji šķistu.


Sešu gadu laikā esam cildinājuši 76 uzņēmējus un pakalpojumu sniedzējus un jāatzīst, ka visi konkursa laureāti ir bijuši un būs novadam īpaši, jo, pašaizliedzīgi strādājot, atstājuši neizdzēšamas pēdas novada kopējā izaugsmē. Organizējot šo un citus konkursus, pašvaldība vēlas iepazīt tos, kuri dara, sapņo, tic, jo esam pārliecināti, ka stabila nākotne iespējama vien roku rokā ar aktīvu, drošu un veiksmīgu darbību šeit un tagad“ uzsver Jelgavas novada pašvaldības Plānošanas un Attīstības departamenta Attīstības nodaļas vadītāja Ilze Matusa. 


Šogad Jelgavas novada uzņēmēji, iedzīvotāji un pagastu pārvaldes varēs izvirzīt savus kandidātus balvas saņemšanai septiņās dažādās nominācijās: Gada lauksaimnieks, Gada ražotājs, Gada jaunais uzņēmējs, Darbiniekam draudzīgākais darba devējs, Gada pakalpojumu sniedzējs, Gada ģimenes uzņēmums un Gada partneris.


Konkursa dalībnieku pieteikuma anketa novada mājaslapā būs pieejama no 1. marta. Tāpat kā iepriekšējos gados arī šoreiz tā būs lejupielādējama, aizpildāma un iesniedzama klātienē – tuvākajā pagasta pārvaldē vai Jelgavas novada pašvaldības centrālās administrācijas ēkā Jelgavā, Pasta ielā 37, Jelgavā, tāpat anketu būs iespējams iesniegt arī elektroniski, aizpildot pieteikuma formu: https://ej.uz/Pieteikuma_Forma_2019.


Jau tradicionāli konkursam būs iespējams pieteikt Jelgavas novadā esošas komercsabiedrības, to filiāles un struktūrvienības, kas veic saimniecisko darbību Jelgavas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares. Tāpat varēs pieteikt komersantus, lauksaimnieciskās ražošanas un citu aroddarbību veicējus -  fiziskās personas, kuri reģistrējuši un veic saimniecisko darbību Jelgavas novadā. Jāņem vērā to, ka iepriekšējo trīs gadu attiecīgās nominācijas uzvarētājs nedrīkst piedalīties konkursā attiecīgajā nominācijā, kur saņemts apbalvojums.


Lai gūtu plašu priekšstatu par konkursam pieteiktajiem pakalpojumu sniedzējiem un uzņēmumiem, pirms lēmuma pieņemšanas, sākot no 8. aprīļa, vērtēšanas komisija septiņu cilvēku sastāvā apmeklēs konkursam izvirzīto komersantu uzņēmumus, ražotnes, filiāles u.c. saimnieciskās darbības veikšanas vietas, kā arī tikties ar pašiem komersantiem vai to pārstāvjiem.

Konkursa uzvarētāji tiks godināti svinīgā ceremonijā, kas norisināsies šā gada 17. maijā, nomināciju uzvarētājiem pasniedzot dāvanas - pateicības rakstu, Jelgavas novada karogu un naudas balvu 140 eiro vērtībā.


Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Modris

Es jau pieteicu un ceru ka novērtēs ar atzinību! Aicinu padomāt par Tavu kandidātu!

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.12 17:10

Vietējās ziņas