Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Salkazanovs uzskata, ka viņam nav nekā kopīga ar «Intransserviss» līdzīpašnieku konfliktu 16

Pašvaldības kapitālsabiedrības SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) komercdirektores ikdienas pienākumos nav līgumu slēgšana ar uzņēmumiem vai iepirkumu veikšana, aģentūrai LETA pauda JAP komercdirektore un SIA «Intransserviss» īpašniece Viktorija Ļubļinska.

Skaidrojot politiķu, mediju un izmeklēšanas iestāžu interesi par viņas iespējamo interešu konfliktu, kura iespējamību saskata tajā, ka viņa ir JAP vadībā un vienlaikus līdzīpašniece uzņēmumam, kurš JAP sniedz pakalpojumus, Ļubļinska pauda, ka šo interesi radījis cits SIA «Intransserviss» īpašnieks un Jelgavas pilsētas Domes deputāts Dainis Liepiņš (Reģionu alianse).«Liepiņš jau vairākkārt dažādām izmeklēšanas iestādēm par mani rakstījis vēstules un iesniegumus, un, manuprāt, ja viņa paustajām aizdomām būtu kāds pamats, tad mēs, visticamāk, šobrīd nesarunātos,» skaidroja Ļubļinska.Viņa esot lasījusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka vēstuli Liepiņam par iesnieguma izskatīšanas gaitu, un konstatējusi, ka tajā nevienā vietā netiek apšaubīta konkrēti komercdirektores rīcība. Atsevišķi minētie aizrādījumi vai norādes ir uzņēmuma valdes locekļa kompetencē.«Esmu 66 gadus veca pensionāre, kurai nemaz nav pa spēkam vadīt saimniecisko darbību. Realitātē manos pienākumos ir darbs ar šoferiem un pasažieru sūdzību izskatīšana. Es plānoju šoferu darba plānus, laikus, grafikus, bet es neslēdzu darījumus par servisu ar citiem uzņēmumiem, tāpat manis nav Iepirkumu komisijā, tāpēc nevaru komentēt uzņēmuma iepirkumus,» pauda Ļubļinska.Komercdirektore nekad neesot izmantojusi paredzētās tiesības saistībā ar viņai iepriekš izdoto prokūru. Viņa to esot uzskatījusi par formālu apgrūtinājumu un pati aicinājusi uzņēmuma vadītāju izbeigt prokūru. «Tas ir līdzīgi daudzām sievietēm, kas iegūst autovadītāja apliecību, bet vēlāk tā arī nenosēžas pie stūres, turklāt pati sev es nevaru piešķirt amatpersonas statusu,» sacīja Ļubļinska.Savukārt 2011.gadā izdotajai pilnvarai līdzīga viņai esot arī šogad, un šāda pilnvara, pēc Ļubļinskas teiktā, neparedz amatpersonas kompetences rīcību. «Līdzīgas pilnvaras uzņēmumā ir vairākiem, un tādas ir bieža parādība daudzos uzņēmumos un iestādēs. Piemēram, ja vajag steidzamu atskaiti Autotransporta direkcijai, bet vadītāja nav uz vietas, tad esmu pilnvarota sagatavot šādu atskaiti, lai nekavētu termiņus,» skaidroja komercdirektore.Ļubļinska uzskata, ka Liepiņa apvainojumi un iesniegumi esot nepamatoti, un viņš šo konfliktu izmanto savai politiskajai reklāmai.JAP vadītājs Pēteris Salkazanovs pa tālruni aģentūrai LETA skaidroja, ka atrodas komandējumā, nekādus izmeklēšanas iestāžu slēdzienus nav saņēmis un atteicās komentēt KNAB vēstulē pausto, piebilstot, ka viņam nav nekā kopīga ar SIA «Intransserviss» īpašnieku konfliktu.Kā ziņots, KNAB pārbauda «Jelgavas autobusu parka» vadības darbības, kuras darbā konstatēti likumu ignorēšanas gadījumi, tostarp ikgadēji vairāk nekā miljonu latu vērti līgumi ar SIA «Intransserviss» pretrunā ar likumu slēgti bez iepirkumu konkursa.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

to GOCS Ar viņiem kopā esi bijis PSKP ,var redzēt,komunista skola

pirms 6 gadiem, 2012.06.17 18:43

GOCS

Rāviņš,Caune,Vidžis,Salkazanovs,Bila,Zebergs,Vanags,Putniņš ir cilvēki ar lielo burtu,kuri daudz dzīvē sasnieguši,pateicoties izglītībai,gribasspēkam,konsekvencei.Pārējie,interneta ņaudētāja nav cienīgi dzīvot šajā skaistajā pilsētā.Pateicoties šo kungu rīcībai,Jelgavā nav noziedzības,bezdarba,narkomanijas,pilsētas cienījamāko pilsoņu dzīveslīmenis aug!

pirms 6 gadiem, 2012.06.17 16:45

tauta runā...

...ka Salkazanovs ar Rāviņu ir patiesie Intranservisa īpašnieki un tāpēc tā nauda tur tiek nopludināta....

pirms 6 gadiem, 2012.06.17 09:14

Kārlis

nu,āksti,tā latvju nācija,šoferis sarunājoties ar paziņu,viņš filmējot,visās mašīnās cilvēki sarunājas,tas nav aizliegts,aizliegts ir runāt pa mobilo bez brīvo roku sistēmas,bet Salkazanovu vajag likt taču mierā,labi vada uzņēmumu,nav ko traucēt,tāpat problēmu pietiek.

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 19:37

Jampazijs

Ja es būtu Pēteris, es to nepaciestu, es uzdejotu tautas deju, un tad visus, kā kaķēnus kādus.

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 19:14

Salkozanovs tani parka ir mazins un melns,tur visu Lubene komande un nosaka,vinam pie kajas,ka tik nauda maka ripo.

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 11:25

mjāāā....

Nav ko teikt un atliek tikai secināt, ka esam viena nespējinieku valsts, ka tik ilgi nevar piespiest vienu vecu un kašķīgu veceni, izbijušu ministru labuma meklētāju un zaglīgu pašvaldības vadītāju ievērot likumus. Tik vien tur visādi domrovski, zatleri un citi varonīgie taisnības cīnītāji vien var kā medijos bravūrīgi plātīt muti, bet kā jādara reālas lietas, tā viss izplēn gaisā. Un tikmēr tādas ļu***skas un rāviņi parazitē uz parastās tautas rēķina.

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 09:42

Solhozbaranovs

Vienalga jūs par mani neko nepierādīsiet!

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 09:10

Bingo

Parādi komandē Ļubene un piepalīdz ar padomiem un norādēm Kozlovs no INTRANSERVISA.Tā jau vienmēr ir bijis.

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 08:12

nu...

Pēteris JAP ir vienkārši klauns... Visi taču zina, kas komandē parādi...

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 05:49

111

Ka ari pazvaniju sodien Japam un mani tur pasutija tris majas talak. Bet CSDD noteikumos rakstits ka šoferim vadot sabiedrisko transportu(autobusu) ar viņu nevajadzetu runat,un traucet. Tad Ka tur i ir Salkazanova kungs??/Pastastiet.

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 00:15

111

Un ko salkozanova kungs teiks par saviem darbiniekiem-šoferiem kuri runajas ar paziņam kad pilda savus darba pienakumus sturejot .Es šodien nofilmeju vienu tadu video 8 pilsetas maršruta .Runaja ari par šo konkreto lietu -Interesu konflikts kas tika publicets Jelgavas avize.Video aizsutiju Bez Tabu raidijumam. Taka tiks filmets un radits.Jo šoferis atbild par pasažieriem kurus parvada!!!

pirms 6 gadiem, 2012.06.16 00:10

Dilans

Šito velna vistu ar sūd.....ainu slotu nenositīsi.Kā saka sū......di vienmēr peld pa virsu.

pirms 6 gadiem, 2012.06.15 22:38

ja

tu esi tik veca un sap visas vietinas , tad sedi majas un nemaitaa gaisu . LIEPINSH dara visu pareizi ka turas preti tam midzenim .

pirms 6 gadiem, 2012.06.15 20:10

Vietējās ziņas