Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolas pagastos sala dēļ patukšas 3

Stiprā sala dēļ Jelgavas novada un Ozolnieku skolas apmeklē krietni mazāk bērnu. Skolu vadītāji un pedagogi aicina vecākus pašus izvērtēt, vai aukstā laikā skolēniem palikt mājās vai doties uz mācību iestādi.

«Skolā silti, caurules nav aizsalušas. No 151 skolēna, kas mācās Vircavas vidusskolā, trešdien bija ieradušies tikai 17,» atklāj Vircavas vidusskolas direktore Ināra Vīgante. Līdzīga situācija ir vidusskolas filiālēs Lielvircavā un Platonē. «Jau otro reizi, uznākot salam, atkal ir sabojājies Šveices valdības finansētais Platones skolēnu autobuss. Tas ir aizvests uz garantijas remontu Rīgā. Skolēnu pārvadāšanu pagastā nodrošina cits mazākas ietilpības autobuss,» piebilst direktore. Valgundes pagasta Kalnciema vidusskolu trešdien apmeklēja  99 no 180 skolēniem. Līdzīga skolas kavējumu statistika ir arī citās skolās. Elejas vidusskolā un Svētes pamatskolā trešdien skolā bija puse skolēnu, bet uz  Glūdas skolu, kas ir Svētes pamatskolas filiāle, atnācis viens skolēns. Par 90 procentiem apmeklēta ir Kalnciema pagasta vidusskola, kurai lielākā daļa skolēnu dzīvo tuvumā. «Kas tad mums, pāriet pāri ielai un skolā iekšā,» teic direktora vietniece Irēna Markule.Ozolnieku Izglītības nodaļas vadītājs Uldis Gāle teic, ka vecākiem pašiem ir jāizvērtē, vai bērnus laist uz skolu. Arī Garozas pamatskolas direktores vietniece Inta Balcere teic, ka vecākiem ir nosūtītas vēstules, kurās atgādināts par piesardzību sala laikā. Jāpiebilst, ka Jelgavas slimnīcā ar kāju un roku apsaldējumiem šonedēļ nokļuvuši divi cietušie.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Zaļenieku pamatskolā šodien ieradusies tikai 1/5 skolēnu! No 157 tikai 32...Draud mācības brīvlaikā!!!

pirms 6 gadiem, 2012.02.02 10:38

zizu

Pācoties pamatskolā, -30 grādos gājām ar kājām 3km uz skolu. Kad mācījos, ziemās puteņi, lieli mīnusi nebija tik reta parādība kā tagad, ģērbāmies ļoti silti, vairāki pāri cimdu, zeķu utt. Bija forši.

pirms 6 gadiem, 2012.02.01 18:22

airetajs

skolas patukshas...skolenu maz,bet parbaudes darbus vienalga liek rakstit...a tie berni kas nav, tiem bus paradi pec tam,kur logjika?vel saka,lai vecaki izverte situaciju.ok,saprotu tos bernus,kam autinsh gandriz pie sliekshnja piestaj,tie jau bus skola,bet tie berni kuriem jaiet ar kajam liidz autobusam vairak vai mazak ka kilometrs,tie jau nebus.....

pirms 6 gadiem, 2012.02.01 17:57

Vietējās ziņas