Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni no novada varēs izvēlēties, vai izmantos elektronisko karti braukšanai autobusos

Līdz ar iespēju no 1.oktobra Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu audzēkņiem pilsētas sabiedriskajā transportā norēķināties ar elektronisko maksājumu karti, arī Jelgavas novada pašvaldība tiem skolēniem, kas mācās pilsētas skolās un uz kuriem attiecas braukšanas maksas atvieglojumi, piedāvā bez jau esošās norēķinu kārtības izmantot šīs maksājumu kartes.

Tādējādi skolēniem vai viņu vecākiem būs iespēja izvēlēties, vai, izmantojot pilsētas sabiedrisko transportu, apmaksāt braucienu ar elektronisko karti, vai tāpat kā līdz šim - saņemt braukšanas izdevumu kompensāciju jau ierastajā kārtībā.Līdz ar jauno elektronisko skolēnu apliecību norēķiniem Jelgavas sabiedriskajā transportā, Jelgavas novada pašvaldība saglabā esošo kārtību braukšanas maksas kompensācijai, paredzot vienīgi papildinošus nosacījumus norēķinu kārtībā – iespēju pārskaitīt transporta kompensāciju uz skolēna elektroniskai kartei piesaistīto kontu, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.Izglītojamajiem, kas deklarēti Jelgavas novadā un ir tiesīgi saņemt ceļa izdevumu kompensāciju, līdz 10.septembrim tuvākajā pagasta pārvaldē jāuzraksta iesniegums, norādot sev vēlamo braukšanas maksas norēķinu veidu. Attiecīgi jau septembra vidū pašvaldība varēs bankai iesniegt sarakstu ar tiem audzēkņiem, kuri būtu jāpiesaka kopējai elektroniskajai norēķinu sistēmai. Līdz elektronisko skolēnu norēķinu karšu sistēmas ieviešanai septembrī norēķini tiek veikti līdzšinējā kārtībā.Elektroniskās kartes izmantošanas gadījumā audzēknis vai viņa vecāki ir atbrīvoti no transportlīdzekļa biļešu krāšanas, lai tās iesniegtu mēneša beigās pagastu pārvaldēs braukšanas maksas kompensācijas saņemšanai. Minētā kompensācija automātiski tiks ieskaitīta elektroniskās kartes bankas kontā atbilstoši braucienu skaitam un kompensācijas apmēram.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas