Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni piedalīsies «Junioru universitātes» vasaras sesijā

No pirmdienas 40 skolēnu piedalīsies «Junioru universitātes» vasaras sesijā, kuru organizē Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs. Vasaras sesijā skolēniem būs iespēja piedalīties interesantās nodarbībās, pētīt un atklāt, sadarboties un diskutēt, pilnveidot savas zināšanas un prasmes matemātikā, ķīmijā, fizikā, bioloģijā.

Vasaras sesija notiks līdz 17.augustam netālu no Jelgavas - Svētes pamatskolā. Nodarbības skolēniem ir bez maksas un tās tiek segtas no Jelgavas pašvaldības budžeta, informē pašvaldība.Nometnes dalībniekiem būs iespēja papildināt savas zināšanas praktiski, aktīvi darbojoties – pētot, eksperimentējot, analizējot, radot pašiem, radošu skolotāju un lektoru vadībā. Dalībnieki interesanti pavadīs arī brīvo laiku – izmēģināt jaunus hobijus, sportot un aktīvi atpūsties. Plānots pārgājiens ar aizraujošiem uzdevumiem un spēlēm.«Junioru universitāte» darbu sāka pagājušajā mācību gadā. Tajā piedalījās 60 pilsētas skolu piekto un astoto klašu skolēnu, kuri ar augstiem rezultātiem apliecinājuši savas spējas eksaktajos priekšmetos. Skolēni neformālā gaisotnē padziļināti apgūst matemātiku, fiziku, ķīmiju un bioloģiju, lai jau iespējami agrāk varētu izkopt savas prasmes atbilstoši spējām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas