Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēniem noslēdzas nodarbinātības projekts – vasaras brīvlaikā strādāja 515 pusaudži

Šonedēļ noslēdzas Jelgavas pilsētas pašvaldības realizētais projekts, kas vasaras mēnešos deva iespēju nopelnīt un gūt darba pieredzi skolu jauniešiem vecumā no 13 līdz 15 gadiem. Kopumā Jelgavas pilsētā vasaras brīvlaikā bija nodarbināti 515 skolēni, kuri divas nedēļas strādāja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, ziņo pašvaldība.

Skolēni strādāja skolās un bērnudārzos, Jelgavas poliklīnikā, Jelgavas autobusu parkā, Jelgavas zinātniskajā bibliotēkā, Sporta kompleksā „Zemgale” un Zemgales olimpiskajā centrā. Jauniešu darba pienākumos ietilpa teritoriju labiekārtošana, telpu uzpošana, un citi vecumam un iespējām piemēroti darbi. Jelgavas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza atzīst, ka projekts noritējis veiksmīgi, ļaujot jauniešiem ne tikai nopelnīt, bet arī gūt praktisku pieredzi un izpratni par nodokļu politiku valstī, teorētiskās zināšanas savienot ar praksi.  „Uzņēmumā visas vasaras garumā strādāja trīs skolēni, kuri mainījās ik pa divām nedēļām. Pusaudži izdarīja ļoti daudz, piemēram, nokrāsoja žogu, uzkopa teritoriju. Ar viņu darbu esmu ļoti apmierināts,” saka SIA „Jelgavas autobusa parks” valdes loceklis Pēteris Salkazanovs. Jelgavas pilsētas budžetā skolēnu vasaras nodarbinātības projektam bija paredzēti 40 tūkstoši latu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas