Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālo darbinieku dienā prezentēs sociālās jomas biedrības

Piektdien 28. novembrī, plkst. 11.00, Vilces tautas namā notiks Sociālo darbinieku dienai veltīts pasākums. Šogad pasākumā uzsvars likts uz tām Jelgavas novada biedrību aktivitātēm, kuras ar savu darbību veicina cilvēku prasmju attīstību un iekļaušanos sabiedrībā. Ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties tuvāk ar biedrību aktivitātēm un ikdienu. Pasākuma dalībniekus ar saviem priekšnesumiem priecēs VSAC ”Ziedkalne” iemītnieki. Uz pasākuma norises vietu tiks nodrošināts transports, kas pulksten 10:00 aties no Jelgavas novada pašvaldības ēkas Pasta 37, Jelgavā.


„Šī gada Sociālās darbinieku dienā vēlamies fokusēt uzmanību uz sociālās uzņēmējdarbības un sociālās iekļaušanas jomu novadā, kā arī uz tām aktivitātēm, ar kurām tiek veicināta  dažādu sociālu grupu iekļaušana. Tāpat šī ir reize, kad arī pašas biedrības var sevi pavērtēt un dalīties pieredzē,” norāda Jelgavas novada Sociālā dienesta vadītāja Ilze Āna, atgādinot, ka pirmssvētku laikā, kad tiek rūpētas dāvanas tuviniekiem, arī cilvēku ar īpašām vajadzībām veidotās lietas var kļūt par labu dāvanu svētkos.


Jau šobrīd interesentiem plaši pieejami rokdarbi, māla, koka, ādas izstrādājumi, rokām darinātas kartītes – tās ir tikai dažas cilvēku ar īpašām vajadzībām radītas lietas, kas ar biedrības „Saulesstars” atbalstu iegādājamas arī veikalā „Cakotava” Jelgavā, Lielajā ielā 3. Arī pasākuma norises laikā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties biedrību veidotos rokdarbus.


Sociālo darbinieku diena tiek atzīmēta novembra otrajā otrdienā. Latvijā to sāka atzīmē kopš 1996. gada.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas