Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien diskutēs par Jelgavu kā studentu pilsētu

Lai diskutētu par Jelgavu kā Studentu pilsētu, šodien pulksten 14 Jelgavas pils Sudraba zālē tiksies Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sabiedrisko attiecību daļas pārstāvji un Jelgavas aktīvās atpūtas un kultūras dzīves veidotāji.

Diskusijā piedalīsies LLU rektors Juris Skujāns, Studentu pašpārvaldes vadītāja Daiga Ziediņa, pašvaldības aģentūras «Kultūra» vadītājs Mintauts Buškevics, «Jelgavas kreklu» īpašnieks Ainārs Tamisārs, studentu korporāciju «Ventonia» un «Fraternitas Imantica» pārstāvji, universitātes sporta un kultūras dzīves veidotāji, kā arī citu pilsētas uzņēmumu pārstāvji, informē LLU.«Kamēr citās Latvijas pilsētās studējošo skaits nepārsniedz piecus procentus, Jelgavā tie ir vairāk nekā desmit. Pilsēta, kurā katrs desmitais iedzīvotājs studē vienā augstskolā, jau liecina par studējošo ietekmi pilsētā,» uzskata LLU Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Guntars Deičmans. LLU studē vairāk nekā 6000 studējošo, bet jaunākie tautas skaitīšanas dati liecina, ka pilsētā dzīvo nepilni 60 tūkstoši iedzīvotāju, tostarp studējošie.«Diskusijā centīsimies noskaidrot, kas un kā Eiropā un pasaulē ietekmē «studentu pilsētas» statusu,» precizē G.Deičmans, jo ne ikai studentu skaits ietekmē to, vai vieta tiek izjusta kā «studentu pilsēta».«Centīsimies diskutēt un meklēt risinājumus, lai Jelgavā vēl veiksmīgāk sasaistītu pilsētas un studentu dzīvi – veidojot dažādus piedāvājumus un atlaides, nodrošinot informācijas apriti un veicinot jauniešu iesaistīšanos daudzveidīgajā Jelgavas piedāvājumā,» informē G.Deičmans.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas