Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Vilcē notiks iedzīvotāju sanāksme 5

Jelgavas novada pašvaldība, īstenojot ieceri aktīvākai sadarbībai ar iedzīvotājiem, šodien pulksten 18 Vilces tautas namā organizē iedzīvotāju sanāksmi.

Būtiskākais iedzīvotāju sanāksmju mērķis ir pulcināt pagastu iedzīvotājus, lai, klātesot pašvaldības vadībai un galvenajiem jomu speciālistiem – būvinženierim, sociālā dienesta, bāriņtiesas, pašvaldības policijas vadītājiem, komunālās jomas pārstāvjiem, būtu iespējams diskutēt par jautājumiem, kas ir būtiski katram cilvēkam vai kādai iedzīvotāju grupai katrā pagastā, sanāksmju mērķi atgādina pašvaldība savā mājas lapā «Šādu modeli iedzīvotāju sapulcēm mēs guvām no Daugavpils novada pašvaldības kolēģiem, kas, īstenojot to visa gada garumā, guva lielu atzinību arī no iedzīvotājiem. Pirmkārt, cilvēkiem, ir iespēja paust savu problēmu bez starpniekiem un izrunāt strīdīgos vai nezināmos jautājumus, gan klātesot pārvaldniekam, gan vadītājiem. Tādējādi tiek dota iespēja tikai pagastam aktuālās lietas diskutēt uz vietas, pārrunāt to, ko nav izdevies līdz šim paust. Protams, tas būs zināms izaicinājums arī pagasta pārvaldniekam, jo jautājumu spektrs parādīs, cik daudz jautājumu ir tādi, kas jau samilzuši, bet risinājumu līmenī no pagastu pārvaldes puses nav «cilāti»,» novada mājas lapā skaidro izpilddirektors Ivars Romānovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

zzs+vienotība

romanovaprāt, attaisnojums komunālo pakalpojumu cenu celšanai ir tas, ka citi jau iepriekš pacēluši. nav pat runas par to, kā samazināt. priekšlikums par šķirošanu ir ņirgāšanās. cilvēki jau tagad šķiro. lai sāk šķirot arī novada KU un sanāks ietaupīt arī viņiem. kāpēc neviens ne pušplēsta vārda neizdvešs pirms "shēmas" uzzīmēšanas? kāpēc tas viedoklis ir "jāuzklausa" pēc kārtējās iedzīvotāju maku izvarošanas, kabinetu labiekārtošanas, mašīnu pirkšanas un savējo krēslos sasēdināšanas? šķirojiet, biedri, atkritumus, šķirojiet vien!

pirms 6 gadiem, 2012.03.15 15:26

vilcēniete

Pārvaldnieki ir tikai algas saņēmēji,jo neparko neatbild-cilvēks var mirt,bet parvaldnieks var atbildēt-ta nav mana kompetence,par to atbild soc,dienests,kurš atrodas 30 km no cilvēka!!CAUNE arī neparkoneatbild-lidinās tik pa savām ekskursijām,lai gan tikko bija bezmaz vai imparkts no bailēm,ka savārījis sū...

pirms 6 gadiem, 2012.03.14 14:54

tvaika nolaišana

http://www.zz.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=36547

LASĀM KOMENTĀRUS!
diana 29.02.2012. 13:06:44
Pilnīgi piekrītu SKOLOTĀJAM-parvaldnieki ir NULLES,jo ne par ko neatbild un neko nezina
Lietderīgi naudastaupības (un ne mazas) pārvaldniekus vajag saīsināt.tikai....tas nu atkal būs bail,jo tuvojas vēlēšanas,lai gan es domāju,ka tas,kas to izdarīs būs ieguvējs!!!
ap 29.02.2012. 08:44:46
Ākstīšanās :(
skolotājs 28.02.2012. 22:58:36
šādas "tikšanās" norāda uz pagasta pārvaldes nelietderību. pilnīgs absurds un "miglas pūšana". vai kāds no šo tikšanos organizatoriem spēj nodalīt pagasta un novada izpildvaras funkcijas? kāpēc šāda dublēšanās? vai novada izpildvara nepārzina faktisko stāvokli pagastos? pagastu pārvaldes kaut ko slēpj no saviem darba devējiem?
skeal 28.02.2012. 18:36:24
Opim un Olgai. Jo Jūs esat glupi.
olga 28.02.2012. 16:11:52
Visas sanāksmes notiek pa kluso,lai tik mazāk iedzīvotāji to zinātu un varētu izvairīties no apmeklējumiem
opis 28.02.2012. 15:27:49
Kādēļ nav izziņots par sanāksmi?Nu tik turaties!

pirms 6 gadiem, 2012.03.14 14:26

hei- sanāk uz lētām desām

http://www.zz.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=36597
-novada darboņu patiesā seja. LASĀM KOMENTĀRUS.

pirms 6 gadiem, 2012.03.14 14:19

zinām mēs tās sapulces. vispirms kaut tik, cik melns aiz naga izdariet iedzīvotāju labā no tā, kas iepriekšējajās sapulcēs runāts. tās sapulces jau caunes silei vajadzīgas, lai miglu pūstu un teiktu, ka "strādājam", bet darba vietā palielinātu kādu komunālo maksu, pirktu jaunas mašīnas ar kurām uz veikalu savējiem aizbraukt, prom- atpakaļ uz kantori braukt un mīļakās vizināt. neejiet cilvēki! lai caunītem pietiek ar andu, bet romānovam ar cāzeri. gan jau dienesta kveksis jaunzemītis ar mašīnu priekš masu skatiem bomžus savedīs.

pirms 6 gadiem, 2012.03.14 14:13

Vietējās ziņas