Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šonedēļ Raiņa ielas posmā sāk klāt asfalta virskārtu; autobusi brauks pa citām ielām

No ceturtdienas tiek sākti asfalta virskārtas izbūves darbi Raiņa ielas posmā no Tērvetes līdz Pētera ielai. Satiksme tiks slēgta Pulksveža O.Kalpaka, Sakņudārza, Skolas un Jēkaba ielu krustojumos ar Raiņa ielu, tiks ierobežota piekļūšana asfaltēšanas darbu zonā esošiem objektiem. Darbus  šajā posmā plānots pabeigt sestdien.

Sabiedriskais transports slēgto Raiņa ielas posmu apbrauks pa Mātera ielu, Rūpniecības ielu un Tērvetes ielu. Asfaltēšanas darbu laikā tiks slēgtas sabiedriskā transporta pieturas Raiņa ielā pie bankas «Citadele» un pie Pētera ielas, informē pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība».Visi transporta līdzekļi slēgtā posma apbraukšanai var izmantot Mātera, Lielo, Dambja, Sarmas, Tērvetes, Zirgu un Pētera ielu.Asfalta virskārtas izbūves darbus plānots turpināt pa posmiem – Raiņa ielā no Pētera līdz Pasta ielai, Pētera ielā no Raiņa ielas līdz Svētes ielai,  kā arī Raiņa ielā no Pasta ielas līdz Katoļu ielai.Savukārt «Jelgavas Autobusu parks» informē, ka asfalta uzklāšanas laikā  sabiedriskā transporta 4.maršrutā netiks izpildīts maršruta posms  Mātera ielā no Rūpniecības ielas līdz Raiņa ielas krustojumam  un Raiņa ielā no Mātera ielas krustojuma līdz Tērvetes ielas krustojumam. Slēgto posmu 4.maršruta autobuss, braucot virzienā uz psihoneiroloģisko slimnīcu «Ģintermuiža», apbrauks sekojoši: līdz autobusu pieturai «Mātera iela» uz Rūpniecības ielas maršruts virzīsies bez izmaiņām, tālāk  par Rupniecības ielu un Tērvetes ielu, no Tērvetes ielas pagrieziens uz Filozofu ielu, tālāk pa ierasto maršrutu. Tāpat arī pretējā virzienā tiks izmantots norādītais apbraucamais ceļš.Bet 9. un 16.maršrutā netiks izpildīts maršruta posms Tērvetes ielā no Rūpniecības ielas krustojuma līdz Raiņa ielai un Raiņa ielā no Tērvetes ielas krustojuma līdz Mātera ielas krustojumam. Slēgto posmu autobusi abos virzienos apbrauks pa Rūpniecības ielu līdz Mātera ielas krustojumam, pagriežoties uz  Mātra ielu  līdz krustojumam ar Raiņa ielu, bet tālāk pa ierasto maršrutu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas