Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Spīdoliešiem» – LU Skolu balva 5

«Esam ļoti gandarīti par šādu Latvijas Universitātes uzmanību. Skolotāji to uztver kā pateicību par darbu, sagatavojot absolventus turpmākajām studijām,» saņemot LU Skolu balvu, teic Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas direktore Ilze Vilkārse. Zemgalē balva aizceļojusi arī uz Dobeles Valsts ģimnāziju.

Spīdolas ģimnāzijas direktore stāsta, ka Latvijas Universitāte (LU) ir viena no ģimnāzijas absolventu iecienītākajām augstākās izglītības iestādēm. Lielākoties jaunieši izvēlas humanitārā virziena studijas, piemēram, filozofiju un svešvalodas.

Bijušos «spīdoliešus» var sastapt arī Juridiskajā un Ģeogrāfijas un zemes zinātnes fakultātē. Taču īpašs gandarījums ir par tiem ģimnāzijas beidzējiem, kuri veiksmīgi turpina studijas tā saucamajās sarežģītajās programmās, piemēram, datorikā, kur jau pirmajā gadā novērojams liels studējošo atbirums, atzīst I.Vilkārse. Šajā ziņā viņa uzteic skolotājus, kuri spējuši ne tikai sniegt zināšanas, bet arī audzēkņos izveidot turpmākajām studijām nepieciešamās rakstura īpašības.


Visu rakstu lasiet otrdienas, 9. februāra, «Zemgales Ziņās».

Foto: Raitis Puriņš

Vietējās ziņas