Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sprūdžs tiksies ar Rāviņu; pārmet Domei ministrijas aizrādījumu ignorēšanu 15

Rīt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs uz tikšanos aicinājis Jelgavas Domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, lai uzklausītu skaidrojumu par Valsts kontroles revīzijas ziņojumā konstatētajiem normatīvo aktu pārkāpumiem un nepilnībām, kuru rezultātā, iespējams, pašvaldības budžetam ir nodarīti zaudējumi.

Ministrs E.Sprūdžs uzsver: «Līdzšinējā ministrijas un Jelgavas pilsētas domes sadarbība ir neapmierinoša. Vairākkārt esam vērsuši Jelgavas pašvaldības uzmanību uz riskiem un nepilnībām, īstenojot normatīvajos aktos noteiktās pašvaldības funkcijas. Tāpēc jau rīt tikšos ar Jelgavas domes priekšsēdētāju, lai uzklausītu skaidrojumu saistībā ar atkārtotiem labas pārvaldības principu pārkāpumiem.» Tāpat jau ilgāku laiku Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) speciālisti aktīvi seko līdzi notikumu attīstībai Jelgavā saistībā ar reklāmu un sludinājumu, kas nav saistītas ar pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem, publicēšanu pašvaldības izdevumā «Jelgavas Vēstnesis». Vairākkārt VARAM pieprasījusi Jelgavas Domei veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka pašvaldības aģentūra «Zemgales Info» savā darbībā ievēro normatīvo aktu prasības un pārtrauc pašvaldības izdevumā «Jelgavas Vēstnesis» publicēt reklāmas, kas nav saistīti ar pašvaldības darbību un funkcijām, kas arī tā nav veikti, atgādina VARAM.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

secinājums

Lai tiešām Jelgava izrautos no šī komunistu , t.i., Rāviņa bandas jūga, visiem šeit komentējošajiem ir jāaiziet nākošgad uz vēlēšanām un jāignorē Jelgavas domes varu pārstāvošās partijas - ZZS, Vienotība, SC, Visu Latvijai!.

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 15:07

anonīmā negācija

Vēļ karalītis pavēstija - tagad ir jābūt lepniem, ka ir ap***i.

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 11:48

betmenam

Paldies, ka ierkopēji, nebiju lasījusi tādu. Tiešām trāpīts precīzi!
Un tādi, kā Audit vai mjā, interneta komentāros šeit aktīvi un ar lielu smaku pilda šo "attapīgāko" lomu:
"Pavalstnieki sajūt urīna smaku un brīdi sašaubās, ka varbūt jādumpojas, bet tad "attapīgākie" paziņo, cik skaista varavīksne no šī "lietus"! Pavalstnieki paskatās, - jā, varavīksne tiešām skaista, un tas nekas, ka no mīziena, un atkal tufto-loģiski ierauga pozitīvo: no mīziena tak mēslojums, un tiešām zāle augs vēl zaļāka"

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 11:00

Žukovkas betmens

O! Beidzot "Audit" atklājās, ka ir Rāvēja fans un ZZS pakaļu laizītājs... ;)))))

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 10:38

Žukovkas betmens

Man te nesen pie vienas ziņas iepatikās viens komentārs, ko sacerēja kautkāds "Onslovs". Ļoti trāpīga un daudzpusīga "diagnoze" visam Jelgavā notiekošajam:

Onslovs 01.06.2012. 18:28:50
:) Ja pilsētiņas barvedis ievieš savas tradīcijas, atšķirīgas no valsts, viņš kļūst par karalīti. Barā samulsums parasti ir tikai sākumā, jo tad barvedis ģenerē tufto-loģisku secinājumu, ka viņam taču ir karalīša atbildība par to visu, jo karalītis ir atbildīgs par pavalstniekiem. Un bars tikpat tufto-loģiski akceptē šādu "atbildību", un barvedis kļūst par karalīti, jo bars pavisam aizmirst, ka barveža atbildība var beigties ar barveža pilnvaru zaudēšanu, savukārt karalīti bars jau vairs nevar atcelt. Tā kā baram labāk patīk būt karalīša pavalstniekiem nekā barveža baram, tad bars priecīgi danco pie karalīša galma ākstu stabulītēm. Reizēm karalītis vareni uzmīž pavalstniekiem, pārbaudot savas "nopietnās atbildības" spēku, un paziņo, ka jauks lietiņš līst, un zaļāka zāle augs. Pavalstnieki sajūt urīna smaku un brīdi sašaubās, ka varbūt jādumpojas, bet tad "attapīgākie" paziņo, cik skaista varavīksne no šī "lietus"! Pavalstnieki paskatās, - jā, varavīksne tiešām skaista, un tas nekas, ka no mīziena, un atkal tufto-loģiski ierauga pozitīvo: no mīziena tak mēslojums, un tiešām zāle augs vēl zaļāka nekā lietus. Un karalītis smaidīgs uzkar greznu zelta ķēdi, kas priecīgi rotaļīgi met jaukus saules zaķīšus apčurātās karaļvalsts zeltainajā rasā. Visi dzīvo laimīgi, un karalītis ierauga vēl plašāku "atbildību"... :)

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 10:37

Audit

Kā atbrauks, tā aizbrauks asti kājstarpē iespiedis! Viņu tak neviens vērā neņem. Rāviņam viņam nekas nav jāpaskaidro! Andri turies un parādi tam sīkajam kur viņa vieta!

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 10:27

vietējā

Jelgavas ielikteniem no ZZS pie vienas vietas,šefs no Venspils nau devis komandu

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 09:43

Sprūdžs privāti pretendējis uz VARAM dalītu naudu

http://www.delfi.lv/news/national/politics/avize-sprudzs-privati-pretendejis-uz-varam-dalitu-naudu.d?id=42411598

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 08:57

švābs

Tīrākais teātris. Gada sākumā VK jūrmalā miljonu ar kapeikām apšaubīja. vai par to ir dzirdēti kādi jaunumi?

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 08:28

(.) (.)

Izdrāz rāviņu un cauni par visu labo ko darijuši un neizdarijuši, jo viņi ir aferisti un meļi

pirms 6 gadiem, 2012.06.06 00:46

Dace

Pareizi! Rāviņš tērē mūsu naudu, lai katru nedēļu pastkatītēs iemestu" sacukurotās" krītpapīra lapeles!

pirms 6 gadiem, 2012.06.05 21:02

Rahvinn & Brigmann über alles

a jelgavniekiem pofig. viņi balsos par zzs pat tad, ja uz galvas taisīs :DDDDDDDDD

pirms 6 gadiem, 2012.06.05 20:28

mjā

Jā, šitais "augsti" skolotais ministriņš vēl daudz mēslus pietaisīs līdz tiks nomainīts.

pirms 6 gadiem, 2012.06.05 20:07

Vietējās ziņas