Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Staburadzē” Valdu Dzintari nomaina Valentīna Ziemele 2

Ar pateicību visiem staburadziešiem, darbošanos politiski represēto apvienības “Staburadze” valdes priekšēdētājas amatā beidza Valda Dzintare, kuras ģimenes smago pārbaudījumu un moku ceļš sākās 1941. gada 14. jūnijā. Savukārt par jauno valdes priekšsēdētāju pilnsapulce vienbalsīgi ievēlēja Valentīnu Ziemeli, kuras ģimene tika izsūtīta 1949. gada 25. martā.      

 

“Pirms 23 gadiem, kad Ilmāra Uzāna laikā mani ievēlēja par “Staburadzes” sekretāri, staburadzē bija 100 dalībnieku. Tagad esam 69. Pamazām mēs pazūdam kā pavasarī kūstošs sniegs. Un tomēr brauksim vēl ekskursijās, taisīsim balles! Paldies, ka turaties!” uzrunājot klātesošos, teica V. Dzintare.

 

Viņa piebilda, ka beidzamajos astoņos gados, kad viņa vadīja valdi, tajā ar augstu pienākuma apziņu darbojās arī Valentīna. “Labāku savā vietā nevaru vēlēties,” piebilda V.Dzintare.

 

Staburadzietis Jānis Ābele, pasniedzot ziedus V.Dzintarei, teica, ka viņa rīkojas pretēji mūsdienu politiķiem. Proti, reti kurš, jūtot, ka ar gadiem spēku kļūst mazāk, atdod savu vadības posteni ar labu prātu.


Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ruta Melhere

Darbīga,godīga ir Dzintares kundze.Paldies par darbu!

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.17 13:49

es ar'

Ko ielikāt vecu bildi? Vakar Dzintares kundzei bija melns kostīms.

pirms 2 mēnešiem, 2019.03.17 14:33

Vietējās ziņas