Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāvlaukumu Kalpaka ielā projektēs «3C», kas iepriekš vinnējis pašvaldības konkursos 8

Pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» ir izvēlējusies uzņēmumu, kas izstrādās tehnisko projektu autostāvlaukumam pie Sociālo lietu pārvaldes un veiks tā autoruzraudzību. Konkursā uzvarējusi SIA «3C», kas arī iepriekš ir strādājusi ar Jelgavā topošiem un īstenotiem projektiem.

Iepirkuma uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā publicētā informācija liecina, ka par uzvarētāju noteikts uzņēmums «3C», kas reģistrēts Jelgavā, Paula Lejiņa ielā 2.Kopā iepirkumā saņemti triju pretendentu pieteikumi, bet par atbilstošāko izvēlēts «3C» variants. Uzņēmums darbus veiks par 8410 latiem.Par projekta realizācijas autoruzraudzību tiks slēgts atsevišķs līgums ar izpildes termiņu no būvdarbu sākuma līdz objekta nodošanai ekspluatācijā.SIA «3C» veic arī Raiņa ielas rekonstrukcijas projektu autoruzraudzību par 32 tūkstošiem latu, kā arī Čakstes bulvāra rekonstrukcijas uzraudzību. Uzņēmums izstrādājis projektu arī Lietuvas šosejas posmā no Rūpniecības līdz Miera ielai rekonstrukciju par 37267 latiem, kā arī veicis citus darbus pēc Jelgavas pašvaldības izsludinātajiem darbiem. Jau rakstīts, ka pašvaldība pretī sociālajam namam iecerējusi izbūvēt plašu stāvlaukumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

par to konkrēto uzņēmumu vinnēšanu un papildus darbu naudas sadalīšanu pilnīgi taisniba.... un pats interesantākais, ka visi to zina, bet neviens neko nevar izdariit .... tur arii ir ta Latvijas kriize pašvaldību zirnekļtīkli ir tie kas neļauj attistīties uzņēmumiem....

pirms 6 gadiem, 2012.01.26 17:24

domes piaršikiem

Tikai nevajag #irst par godīgo uzņēmēju. Jau sen zināms, ka Aigariņš ir vienā komplektā ar Igati, KULK, Rimts, kuri visi kā viens noorganizē uzpūstas tāmes vai papilddarbus, no kuriem nomaksā Rāviņa bandai!!! Tāpēc arī viņš uzvar šajos konkursos, jo pārējos konkursu organizētāji atsijā nost jau iepriekš.

pirms 6 gadiem, 2012.01.26 14:48

No konkurences iegūst pilnīgi visi...... Ja tādas nav vai tā tiek mākslīgi veidota zaudē visi....

pirms 6 gadiem, 2012.01.26 10:14

Zāles

Iedomājaties priekšnieki aizbrauc pamasēt muguriņu vai pedikīru un nav kur nolikt auto, Stress klāt un jādzer nervu zāles!

pirms 6 gadiem, 2012.01.26 09:46

Audit

Tas tik apsveicami, ka uzvar vietējie! Lai Aigaram veicas!

pirms 6 gadiem, 2012.01.26 09:18

Krize

Nopirkts nav bet tendence ka pilsētā visus projektēšanas konkursus saistībā ar ielu infrastruktūru uzvar viens uzņēmums nevairo ne konkurenci un līdz ar to ne optimālo ne cenu ne kvalitāti...

pirms 6 gadiem, 2012.01.26 08:54

Atradās gan

Visus zaļos stūrīšus Jelgavā nevajadzētu pied**** (atvainojos) ar mašīnām.

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 20:39

Mazpisānu Ontūns

Tūlīt atradīsies kāda latvju lauķe un kuņas mugura, kurai, savukārt, atradīsies sulīgi pretargumenti par to, ka viss ir nopirkts.

pirms 6 gadiem, 2012.01.25 18:45

Vietējās ziņas