Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sūdzas par kaimiņiem, kas smēķē kāpņu telpā 7

Trešdien Jelgavas Pašvaldības policija risināja kādu kaimiņu konfliktu Zvejnieku ielā.

Izsaucēja paskaidroja, ka viņai ir pretenzijas pret kaimiņu no blakus dzīvokļa, kura pilngadīgie bērni regulāri smēķē kāpņutelpā un piegružo kāpņutelpu. Kaimiņu dzīvokļa durvis atvēra vīrietis, no kura pieņemts rakstisks paskaidrojums, informē policijas pārstāve Inga Remerte. Smēķēšana un piegružošana kāpņutelpā netika konstatēta.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Beibe

Tā pieriebušies tie ciniskie draņķi,kuriem primārais ir savu netikumu piekopšana,domā tikai par sevi un savām iegribām.Kā jūtas kaimiņi tai skaitā mazi bērni viņiem ir vienalga.

pirms 6 gadiem, 2012.03.01 19:53

Juule

nelgai!! Palasi Jelgavas pašvaldības saisošos noteikumus!!

pirms 6 gadiem, 2012.03.01 14:32

nb

Kāpņu telpās, atšķirībā no balkoniem, nedrīkst smēķēt! Tas ir noteikts tai Tabakas aprites ierobežošanas (vai kā precīzi) likumā, kāds pants piektais tas bija. APk par to paredzēts sods, bet to var uzlikt pašv. policija, ja pieķer pie rokas.
Mums arī mājā ir šī sērga- mazgadīgoie kverpļi un padzīvojuši veči ziemas laikā smēķē kāpņu telpā. Mājas vecākais tik plāta rokas, pat uzrakstu neizliek! Izsauksi policiju- sadurs mašīnai riepas... Es neko nesaku, ka uz balkona smēķē, bet kāpņu telpā. Bet ko lai dara, urlu mums pilna Jelgava.

pirms 6 gadiem, 2012.03.01 12:23

NEGLAI

Nedrīkst smēķēt Daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās, un, jā, tas ir administratīvi sodāms. un , lūdzu, pakustinot nedaudz smadzenītes, ātri vien atradīsi likuma pantu.

pirms 6 gadiem, 2012.03.01 11:52

es

Daudzdzīvokļu māju kāpnēs smēķēt nedrīkst.Kāpēc citiem jāosta die dūmi?Es arī vairākas reizes aizrādīju kaimiņiem. Negribās jau kašķēties, taču viņi nerēķinās ar citiem .Kāpēc tādi esam, kāpēc domājam tikai par sevi?Manā mājā ir lifts un nemaz nebūtu grūti smēķētājam nobraukt lejā un rīt to indi svaigā gaisā - tak ilgāk nodzīvos! Bet ja cilvēki nesapratīs, tad nāksies saukt Pašvaldības policiju un risināt šo jautājumu.

pirms 6 gadiem, 2012.03.01 11:47

nelga

bet kā tad ir? vai drīkst smēķēt daudzīvokļu māju kāpņu telpās? Vai tas skaitās administratīvi sodāms pārkāpums? Lūdzu, ja var, tad atsauces uz saistošajiem noteikumiem vai kādu citu likuma pantu.

pirms 6 gadiem, 2012.03.01 10:37

Vietējās ziņas