Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Taurenīšos» bērnu izglītību un attīstību veicina ar dabas materiāliem (FOTO)

«Man ļoti patīk bērni, un es jau sen gribēju pilsētā, kurā esmu dzimusi un dzīvoju, radīt kaut ko viņiem noderīgu. Kad man piedzima meitiņa, sāku pastiprināti interesēties par bērnu attīstību un nodarbībām, kurās es varētu darboties kopā ar viņu. Psiholoģijas studiju laikā vienu kursu mācījos kopā ar Mārtiņa fonda vadītāju Elitu Keišu, kura mani iepazīstināja ar Diānu Timofejevu. Pirms astoņiem gadiem kopā ar meitiņu sāku braukt pie Diānas uz nodarbībām dabas vides estētikas studijā. Tas viss mani ieinteresēja arvien vairāk un vairāk, sāku pie viņas mācīties un rezultātā radīju šo centriņu,» stāstu iesāk Dobeles bērnu izglītības un attīstības centra «Taurenīši» vadītāja Daiga Krūmiņa. 

Ar draudzeni un domubiedri Kristīni Vītiņu Daiga kopā uzrakstīja projektu Lauku atbalsta dienestam, Dobeles novada pašvaldība piešķīra telpas, un tā kopš 2013. gada septembra pilsētā ir vieta, kur pat ziemas baltumā mazāki un lielāki ķipari var rotaļāties silto smilšu kastē, veidot mandalas no dabas materiāliem vai izstaigāt sajūtu taku. Tas viss, lai stiprinātu bērnu fizisko un emocionalo attīstību, pilnveidotu viņu radošumu un nepieciešamības gadījumā novērstu garīgās vai fiziskās attīstības traucējumus.

Visu rakstu lasiet otrdienas, 19.janvāra, «Zemgales Ziņās». Foto: Raitis Puriņš un no Daigas Krūmiņas albuma

Vietējās ziņas