Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesai nodotas četras no piecām nolaupītajām lietām

Zemgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors Pāvels Sondors tiesai nodevis krimināllietu, kurā persona apsūdzēta par to, ka neatļauti realizēja psihotropās vielas personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās. Līdz ar to tiesai nodotas jau četras no piecām Zemgales tiesas apgabala prokuratūrā nolaupītajām lietām.

Minētajā lietā pagājušā gada 24.augustā tika pieņemts lēmums par tās atjaunošanu sakarā ar to, kā tā tika nolaupīta. Lieta pilnībā atjaunota un nodota tiesai, informē Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Laura Pakalne. Lietā pie kriminālatbildības saukta viena persona pēc Krimināllikuma 2531.panta otrās daļas.Saskaņā ar apsūdzību 2009.gada 27.maijā apsūdzētais nolūkā neatļauti realizēt psihotropas vielas satikās ar personu, kura, viņam nezinot, veica operatīvo eksperimentu. Turpinot savas noziedzīgas darbības, apsūdzētais sazvanījās ar citu personu, lai saņemtu no viņa psihotropas vielas tālākai realizācijai.Pēc neatļautas psihotropo vielu realizācijas abas personas notikuma vietā tika aizturētas un neatļautā viela izņemta. Pēc personas atbrīvošanas personas dzīves vietas nebija zināma, un viņš tika izsludināts starptautiskajā meklēšanā. 2011.gada 29.augustā apsūdzētā persona tika aizturēta Ukrainā.Apsūdzētajam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Persona atzīst vainu un nožēlo izdarīto.Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas