Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trešdien Jelgavas novada vadība elejniekus aicina uz kārtējo iedzīvotāju sapulci 3

Jelgavas novada pašvaldība turpina aizsākto iedzīvotāju sanāksmju ciklu, reizi mēnesī noteiktā pagastā tiekoties ar vietējiem iedzīvotājiem. Tuvākā sapulce paredzēta Elejas pagasta saieta namā trešdien pulksten 18.

Kā ziņo Jelgavas novads, tā iedzīvotājiem ir iespēja ar pašvaldības vadību un jomu speciālistiem nepastarpināti risināt jautājums, kas aktuāli konkrētā pagasta iedzīvotājiem.Iedzīvotāji jau savlaicīgi aicināti paziņot, kādas tēmas sapulcē vēlas iztirzāt un uz kādiem jautājumiem noskaidrot atbildes. Jautājumus var iesniegt gan elektroniski, tos nosūtot sabiedrisko attiecību speciālistam Jānim Erno pa e-pastu janis.erno@jelgavasnovads.lv, gan personīgi, gan pa tālruni, vēršoties pie sava pagasta pārvaldnieka.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Resnajam

Novadam nav atbilstošas tehnikas, lai tvarstītu klaiņojošus suņus un kaķus. No avīzu rakstiem lasot, secinu, ka klaiņojošu stirnu un citu meža dzīvnieku izsekošanai un ķeršanai ziemas apstākļos tiek izmantota domes amatpersonu privātā tehnika bez atlīdzības.
Starp citu, novadam nav speciāla sistēma klaiņojošu stirnu, suņu un kaķu uzskaitei un izsekošanai.
Ja nemaldos, kaut kad ap šo laiku ir novada stratēģiskā plāna publiskā apspriešana. Vajadzētu ieteikumus iesniegt...

pirms 6 gadiem, 2012.07.10 12:32

tievais

Resnais vepris Caune stāstīs kā pareizi piekukuļot policistus, lai netiktu cietumā . Pasākuma 2.daļā Caune demonstrēs kā vienā kampienā izdzert polšu bez uzkošanas

pirms 6 gadiem, 2012.07.10 01:17

Resnais

Vēlos zināt, kā novads risina klaiņojošo suņu un kaķu izķeršanas jautājumu, par kuru Caunes paps bija konsultēties VMF. Tikai sagadīšanās pēc tai pat laikā tur veica dabiskā nāvē mirušo stirnu sekciju. Pie viena, cik suņi un kaķi novadā ir izķerti pa šo laiku.

pirms 6 gadiem, 2012.07.09 16:44

Vietējās ziņas