Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīs tiesā iesniegtie pieteikumi saistībā ar "Depo" būvniecībai Jelgavā izsniegto būvatļauju apvienoti vienā lietā 11

Trīs iedzīvotāju grupu pieteikumi ar lūgumu atcelt Jelgavas domes lēmumus, ar kuriem atstāta spēkā lielveikala "Depo" būvēšanai izsniegtā būvatļauja, apvienoti vienā lietā, informē Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu nama kancelejas vadītāja Linda Lindere.

Visi iesniegtie pieteikumi ir apvienoti vienā administratīvajā lietā, taču tiesas sēde vēl nav nozīmēta.

Iepriekš Lindere skaidroja, ka pēc tiesas aicinājuma ir iesniegti Jelgavas domes un SIA "Auras Centrs" paskaidrojumi saistībā ar iedzīvotāju pieteikumiem.

Jau vēstīts, ka kopumā trīs iedzīvotāju grupas tiesā iesniegušas pieteikumus ar lūgumu atcelt Jelgavas domes lēmumus, ar kuriem atstāta spēkā lielveikala "Depo" būvēšanai izsniegtā būvatļauja. Iesniedzēji ir biedrība "Jelgavas attīstībai", biedrība "Direct Impact" un Jānis Vaits, kā arī 23 iedzīvotāju grupa.

Kā lietas trešā persona pieaicināta zemesgabala, uz kura plānots celt lielveikalu, īpašniece SIA "Auras centrs", jo tiesas nolēmums var skart uzņēmuma tiesības un tiesiskās intereses.

Tāpat ziņots, ka 27.aprīļa domes sēdē, izskatot trīs aktīvistu grupu lūgumus atcelt būvvaldes lēmumu un izdoto būvatļauju lielveikala "Depo" būvniecībai Cukura ielā 2, Lielupes krastā, dome būvvaldes lēmumu tomēr atstāja negrozītu.

Dome skatīja biedrību "Jelgavas attīstībai" un "Direct Impact", kā arī Veco strēlnieku, Peldu un Cukura ielu iedzīvotāju iesniegumus, kuros dome aicināta atcelt būvvaldes pieņemto lēmumu un anulēt izsniegto būvatļauju, taču iesniedzēju pārmetumi atzīti par nepamatotiem un būvatļauja atstāta spēkā.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

CERĪGAIS

To, ka šie trīs iesniegumi Administratīvajā Tiesā bija iesniegti pamatoti, tagad apliecina š.g. 07. jūlijā pieņemtais Vides pārraudzības valsts biroja biroja lēmums Nr. 34s, par Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālās vides pārvaldes 2017. gada 12. aprīļī izsniegto tehnisko noteikumu Nr. JE17TN0057 atcelšanu, uz kura pamata Būvvalde nelikumīgi izdeva Būvatļauju SIA "AURAS CENTRS" lielveikala "DEPO" celtniecībai.

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.13 15:33

gogītis, hahiņš un citi

galvenais no laimes nepieslapināt trusenes - tas bija loģiski, ka trīs muļķu dēl neies rīkot trīs dažādus procesus.
Lēmums jau notā nemainīsies - DEPO būs.
Pašvaldību vēlēšanās viss tika pateikts.

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.13 16:52

a

Tas labi. Tiesa palīdz latviešu tautai apvienoties. Depo noliktava pilsētas centrā - nē!

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.13 19:07

Jelgavniece

Vai tad tiešām cilvēki nesaprot, tur jāaug garā zālei.,samētāti visādi atkritumi,skats ir briesmīgs!!!!!!!,tad labāk Depo veikalu,vismaz skats būs arī labāks..Vai tad jelgavniekiem tas traucē ka veikali ir vairāki????!!!Es esmu par lieliveikalu DEPO....,jo ātrāk uzbūvēs ,jo ātrāk būs sakoptāka vieta un skats būs tur labāks...

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.16 09:24

asdfgh

dvj buuveejam depo centraalajaa laukumaa, parku naher un buus depo....

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.16 20:20

xxxxx

izsniedzot atlauju dome ir rikojusies pareizi!saura Jelgavas iedzivotaju grupa grib izjaukt Depo buvesanu!domajams ka jelgavnieki butu priecigi par tada veikala ienaksanu pilseta!

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.16 09:38

Jelgavniecei

Ja pašvaldības policija godprātīgi pildītu un domei būtu vienota attieksme pret visiem nesakoptajiem īpašumiem, tad šajā vietā jau sen būtu jālājs, kas atgādina golfa laukumu nevis brikšņi!

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.16 10:13

Jelgavniece atbild

Vai tad pašvaldības policijai un domei ir jākopj to vietu,tā taču viņiem nepieder...?????Sodu tikai var uzlikt,bet tas neko nemaina.tā pat ir daudzas vietas ar visādiem sodiem un ir nesakopti...

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.16 10:36

badžoo

Šo konkrēto zemes pleķi īpašnieks iegādājās konkrētai apbūvei, ....nevis mauriņa audzēšanai!

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.17 06:33

badžoo

Depo būs! Kaut vai tikai tā iemesla dēļ,...ka jebkura būvniecība ir milzīgu naudas līdzekļu atmazgāšana un 'atkati'. Daudzi atkal varēs uzvārīties.

pirms 11 mēnešiem, 2017.07.17 06:26

par tīru centru!

Nepieļausim pilsētas atpūtas zonas piesārņošanu ar cementa putekļiem, smakām, atkritumiem, grauzējiem, tokšņiem un kaitīgiem notekūdeņiem!!!!!!

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.05 22:03

Vietējās ziņas