Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trūkumcietēju eglīte pulcē daudzus 9

Simts bezdarbnieku un bezpajumtnieku šodien pulcējās uz Jaungada eglīti Jelgavas katoļu draudzes Katehēzes centrā, kur tiem laimīgu Jauno gadu vēlēja garīdznieki, kā arī Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis.

Iesākot jauno gadu, Jelgavas katoļu diecēze tradicionāli rīko ekumeniskas eglītes dažādām sabiedrības grupām: uzņēmējiem, pedagogiem, mediķiem, pašvaldību darbiniekiem un citiem. Bezdarbnieku un bezpajumtnieku eglītes šogad ieplānotas divas, jo, kā paskaidroja draudzes pārstāve Marija Ruščaka, ar vienu reizi nevar iepriecināt visus tos, kuri ik nedēļu nāk uz Katehēzes centru saņemt trūkumcietēju pusdienas. Draudzes jaunieši sanākušajiem sniedza koncertu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Resnajam

Es visvairāk pieņēmos svarā, kad bija 90-to gadu krīze. Vienīgais ēdiens, ko varējām atļauties, bija cepti kartupeļi. Tā dzīvojām gandrīz gadu. Pieņēmos svarā par 20 kg, nost tā arī nedabūju.

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 18:01

Joks

Piedodiet, ka būšu netaktisks. Konkrēti pazīstu trīs "trūkumcietējus" kuri ir šajās fotogrāfijās. Divi no viņiem regulāri apmeklē "Pīlādzīšu" balli Jelgavas kultūras namā, kur biļete maksā 2.50 ls un solīdi ģērbušies, bet trešais nupat kā iegādājies labu mašīnu. Viņi visi ir pensionāri un saņem pensijas. Te rodas cits jautājums - vai šīs pensijas netiek nodzertas? Un labi ir tad, ja var paēst pusdienas pa brīvu...:)

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 15:27

X

,,resnajam'' un,,beibei''.No*** cilvekus gan nevajadzētu! Lai kā viņi arī neizskatītos.

pirms 6 gadiem, 2012.01.18 21:14

X

Pēdējam komentam.-Kas tu tāds esi? Lai noraditu citiem rakstīt vai nē!

pirms 6 gadiem, 2012.01.18 17:46

Paldies pasākuma organizētājiem! Latvija var lepoties ar Jums! Sniegt palīdzīgu roku un skaistu pasākumu kādam, kas to pat svētku laikā nevar atļauties.

Un komentētājiem, kam nav ko mājās citu darīt, kā urbināt degunu un bārstīt savus komentārus pilnīgi nevietā, ieteiktu neapgrūtināt pārējos lasītājus!

pirms 6 gadiem, 2012.01.18 16:58

Resnais

Dažu dāmu miesasbūve nemaz neliecina par trūkuma ciešanu :)

pirms 6 gadiem, 2012.01.18 13:19

Brīvais Latvietis

ļoti skumji un nožēlojami skatīties uz to visu! Sajūta tāda ka karš būtu beidzies tikai nesen.Paldies ,,eiropai''un protams mūsu,, valdībai''par laimīgo dzīvi ,,Brīvā Latvijā''

pirms 6 gadiem, 2012.01.18 10:31

Smags pasākums- to veidot nav viegli. Paldies rīkotājiem un koncerta dalībniekiem par labo gribu! Paldies saimniecītēm par gardo maltīti! Lai mūsu lūgšanas top uzklausītas!

pirms 6 gadiem, 2012.01.18 10:09

Vietējās ziņas