Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina Meža kapsētas paplašināšanu 2

Pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» izsludinājusi iepirkumu par Meža kapsētas teritorijas zemes uzbēršanas un izlīdzināšanas darbiem, lai turpinātu kapu paplašināšanu.

Aģentūrai mērķa īstenošanai pieejami 25 tūkstoši latu. Savu piedāvājumus darbu veicēji var iesniegt līdz 25.jūnijam, savukārt kapsēta jāpaplašina mēneša laikā no līguma noslēgšanas dienas.Iepirkuma mērķis ir Meža kapsētas teritorijas zemes uzbēršanas un līdzināšanas darbi, kas paredz veikt grunts pievešanu, tās izlīdzināšanu, kā arī blietēšanu pa kārtām. Iepirkuma dokumentācijā «Pilsētsaimniecība» informē, ka no dažādiem Jelgavas objektiem jau ir pievesta grunts apmēram 4000 kubikmetru daudzumā, bet vēl papildus jāpieved 8000 kubikmetru. Esošā grunts ir ar dažādu būvgružu piejaukumu, kas varētu apgrūtināt darbu veikšanu, skaidro pašvaldības aģentūra. «Tas taču ir izdevīgi – šis materiāls bija par velti,» uz jautājumu, kāpēc Meža kapu paplašināmajā daļā savesti būvgruži, iepriekš zz.lv atbildēja «Pilsētsaimniecības» kapu speciāliste Solvita Vaivode. Grunti, kas ielu rekonstrukcijas gaitā tiek izrakta pilsētas centrālajās ielās, ceļu būvniecībā lāgā izmantot vairs nevar, tādēļ nolemts nelaist mantu postā, bet izveidot no tās pamatni jaunajiem kapiem.Savukārt no darbu veicēja «Pilsētsaimniecība» pieprasa smalku granti vai rupju smilti, daļiņu izmērs gruntij nedrīkst pārsniegt septiņus milimetrus.Meža kapsētas jaunās daļas platība ir 2,9 hektāri, bet apbedījumi būs paredzēti pusotrā hektārā, skaidro «Pilsētsaimniecības» Kapsētu apsaimniekošanas daļas vadītāja S.Vaivode. Pārējo daļu aizņems ceļi, taciņas ar grants segumu, zāliens un stāvlaukums, bet dīķis teritorijas zemākajā daļā tiks saglabāts. Rēķinot, ka vienai kapavietai nepieciešami 3,75 kvadrātmetri, «Pilsētsaimniecība» sola radīt teju 2000 divvietīgu kapavietu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zocialists Ivars Jakovļevs

Liek man te un citai publikai fufeļus ausī ,,,,Vai tas iepirkums ir arī mērķi uzbērt granti uz rebēm -tipa bezmaksas būvgružiem???

Vai tik dēļ šitā pasākuma - būvgružu iebēršanas kapos netika mainīts steidzami kapu bedres dziļums - no 1,2 metri un 0.9????

a kā dokumnetos būvgruži kapos tika noformēti - vai kā dāvinājums - ja jau "par velti"???

Tipa firma "IG" dāvina "PIlsētsaimniecībai" 4000 kubu būvgružu un Apdāvinātais ar prieku un pateicību šādu dāvanu pieņem!

Cik svalkā būtu jāmaksā par 4000 kubu būvgružiem???

Transporta izdevumi???

Varbūt novēlēsim resnajai speciālistei pašai gulēt - par velti savestajos būvgružos! .....blakām - kādu pušķieģeli vai betona gabalu ar smirdošu asfalta kluci piedevām !

pirms 6 gadiem, 2012.06.17 10:11

zocialists Ivars Jakovļevs

būvgruži par velti nemaz nevar būt - ir tāda lietas kā transporta izmaksas. Ielu rekonstrukciju veica laikam kāda firma, kurai šos būvgružus bija jāved uz utili, kur savukārt jāmaksā...par velti - lētāk ir sabērt kapos, bet papīros var noformēt - ka iepirkta grants - iespējams , ka ir izspēlēts tāds variants.
Ja nešaubos, tad Baložos kapu strādniekiem nav kur nomazgāties, a dir*t jāiet uz koka namiņu, kas arī ir par velti.

Apaļajai kundzei laikam arī ir problēmas ir broblēmas ar bosingu un pēc nākošajām vēlēšanām būs jau vien jāpako koferis.

pirms 6 gadiem, 2012.06.17 09:30

Vietējās ziņas