Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās iesniegumu pieņemšana skolēnu pabalstiem

Jelgavas pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē turpinās iesniegumu pieņemšana skolēnu brīvpusdienām, brīvbiļetēm sabiedriskajā transportā un pabalstam skolas piederumu iegādei.

Saskaņā ar Jelgavas pilsētas saistošajiem noteikumiem, pilsētā sociālā palīdzība bērnu sagatavošanai skolā tiek piešķirta trūcīgām ģimenēm ar bērniem, audžuģimenēm un ģimenēm, kurās nav darbspējīgu personu un ģimenes ienākumi uz vienu ģimenes locekli mēnesī nepārsniedz 140 latus, atgādina pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.Pabalstu skolēnu ēdināšanai un pabalstu skolas piederumu iegādei var saņemt Jelgavā deklarēta ģimene. Savukārt pabalstu pilsētas sabiedriskā transporta braukšanas maksas segšanai un pabalstu briļļu iegādei var saņemt, ja ģimenes dzīvesvieta deklarēta Jelgavā ir ne mazāk kā 12 mēnešus.Lai pabalstus saņemtu, vienam ģimenes loceklim jāvēršas Jelgavas sociālo lietu pārvaldē ar iesniegumu, iztikas līdzekļu deklarāciju, personas apliecinošu dokumentu un citiem dokumentiem, kuri apliecina ģimenes ienākumus un materiālo stāvokli.Sākoties mācību gadam, pabalsts skolas piederumu iegādei skolēniem tiek piešķirts dāvanu kartes veidā 40 latu apmērā un 5 – 6 gadu veciem bērnudārzniekiem - 20 latu apmērā. Ģimenes var izvēlēties, kurā grāmatnīcā vai kancelejas preču veikalā nepieciešama dāvanu karte. Šim pabalstam var pieteikties līdz 30.septembrim.Vajadzības gadījumā vienu reizi gadā pabalsts briļļu iegādei līdz 40 latiem tiek piešķirts bērniem no trūcīgām ģimenēm un bērniem no ģimenēm, kurās nav darbspējīgu personu un ģimenes ienākumi mēnesī uz vienu ģimenes locekli nepārsniedz 140 latus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas