Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tuvojas skolēnu erudīcijas konkurss «Dipadu-dapadu»

23.martā pulksten 14 Jelgavas Valsts ģimnāzijā notiks erudīcijas konkurss 10.–12. klašu skolēniem «Dipadu-dapadu». Konkursu jau piekto gadu organizē Jelgavas pilsētas Skolēnu dome un šogad tēma ir «Baltijas valstis».

Jelgavas pilsētas Skolēnu dome šajā erudītu konkursā aicina piedalīties Jelgavas atjautīgāko un atraktīvāko vidusskolēnu un skolotāju komandas, lai neatlaidīgi cīnītos par pirmo vietu un ceļojošo trofeju – Zirdziņu. Komandām būs jāatbild uz interesantiem erudīcijas jautājumiem par Baltijas valstu vēsturi, ģeogrāfiju, personībām, kultūru un notikumiem.Katrai komandai jāsagatavo mājas darbs par konkrētu Baltijas valsti: par Lietuvu – Jelgavas Valsts ģimnāzijai, Jelgavas 1.ģimnāzijai, Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolai; par Latviju – Jelgavas 5.vidusskolai, 6.vidusskolai, Jelgavas Amatu vidusskolai; par Igauniju – 4.vidusskolai, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijai, Amatniecības vidusskolai, informē Jelgavas Skolēnu domes priekšsēdētāja vietniece Elīza Barkāne. Erudītu konkursā no katras pilsētas vidusskolas var piedalīties viena komanda, kuras sastāvā jābūt pieciem skolēniem un diviem skolotājiem. Skolas konkursam ir aicinātas pieteikties līdz 9.martam, nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz Jelgavas pilsētas Skolēnu domes e-pastu jelgavasSD@gmail.com.Pieteikuma anketa ir pieejama arī Jelgavas pilsētas Skolēnu domes mājaslapā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas