Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz svētkiem apzaļumo Jelgavu 1

Dārzniece Inese Tiesnese ar komandu pēdējās dienās strādā līdz vēlai naktij, lai līdz Pilsētas svētkiem, kas norisinās šajā nedēļas nogalē, Jelgavas ielās valdītu ziedu košums.

Viņa stāsta, ka šopavasar pie laternām piestiprināti 60 puķupodu pilsētas centrā un nomalēs, un tas ir par sešiem vairāk nekā pērn.  I.Tiesneses uzņēmums veidojis arī stilizētās zaru aitiņas vairākās Jelgavas dobēs un piegādā puķu dēstus firmai «Gartens», kas rūpējas par pilsētas puķu dobju apzaļumošanu.Svētku programma:Šodien, 25.maijā Pilsētas svētku gājiens (no Pulkveža O.Kalpaka ielas uz Hercoga Jēkaba laukumu) – no plkst.17.30.Trīs Latvijas tenori un Jelgavas bigbends programmā «Amor Hispano» – Uzvaras parkā plkst.20.Koncerts un zaļumballe ar grupu «Sestā jūdze» – Uzvaras parkā no plkst.22 līdz 1.Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru festivāla «Taureņu salidojums» atklāšana – Zemgales Olimpiskajā centrā plkst.21.Grupa «Credo» – klubā «Jelgavas krekli».«Zemgales koka darbnīca» – Driksas ielā un «Pilsētas pasāžas» otrajā stāvā 25. un 26. maijā no plkst.10 līdz 18.Sestdien, 26.maijāAmatu diena – Hercoga Jēkaba laukumā no plkst.9 līdz 15.Fotoorientēšanās sacensības pa Jelgavas tūrisma objektiem (sākums Sv.Trīsvienības baznīcas tornī) – plkst.11.30.Bērnu un jauniešu folkloras kopu festivāla «Pulkā eimu, pulkā teku» atklāšanas koncerts – Jelgavas pils pagalmā plkst.12. Ieeja bez maksas.Programma bērniem ar grupu «Iļģi» – Hercoga Jēkaba laukumā plkst.12. Retro motociklu izstāde – skvērā aiz kultūras nama no plkst.13 līdz 14.Pūtēju orķestru festivāla «Taureņu salidojums» noslēguma koncerts – Zemgales Olimpiskajā centrā plkst.15. Ieeja bez maksas.Koncerts «Zied mana dvēsele Zemgalē» (mākslinieciskais vadītājs Guntis Pavilons) – Sv.Annas katedrālē plkst.17.Koklētāju ansambļa «Rūta» koncerts (vadītāja Biruta Deruma) – Sv.Trīsvienības baznīcas tornī plkst.17 un 18.«Pulkā eimu, pulkā teku» laureātu koncerts – Ģ.Eliasa Vēstures un mākslas muzejā plkst.17.30. Ieeja bez maksas.Lielkoncerts «Mīlestības vēstules Jelgavai» Zemgales Olimpiskajā centrā plkst. 18.Modes un stila pasākums/konkurss «Sapņu tērps – frizūra 2012» – klubā «Tonuss» plkst.18. Ieeja bez maksas.Retro koncerts un zaļumballe (piedāvā apvienība «Neaizmirstulītes») – Uzvaras parkā no plkst.20 līdz plkst.1.Multimediāla strūklaku izrāde – Uzvaras parkā plkst.23.Svētdien, 27.maijāJelgavas kamerorķestra un Jelgavas bigbenda koncerts. Diriģents Aigars Meri, programmā Kārļa Lāča skaņdarbi – kultūras nama Lielajā zālē plkst.16.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lija

Inesei saka lielu paldies visi tie jelgavnieki, kuriem patīk skaistums un kuri nekad neko neposta un nelauž, bet priecājas, ka košu akcentu mūsu pilsētā paliek arvien vairāk! Kopš Inese ķērusies pie pilsētas apzaļumošanas, mūsu apkārtne tiešām kļuvusi daudz jaukāka. Līdz Ventspilij mums gan vēl patālu, bet uz to pusi jau iet un tas priecē!

pirms 6 gadiem, 2012.05.25 22:38

Vietējās ziņas