Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecākus lūdz izvērtēt bērnudārza nepieciešamību vasarā 15

Bērnudārzos ir sākta vecāku aptauja par plānoto bērnudārzu apmeklējumu vasarā. Arī šogad katra pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde uz piecām nedēļām vasaras mēnešos tiks slēgta un bērniem būs nodrošināta vieta citā bērnudārzā.

Saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu 2012.gada vasaras perioda darba grafiku, no 11.jūnija līdz 13.jūlijam būs slēgts bērnudārzs «Rotaļa», «Kamolītis», «Lācītis», «Gaismiņa», bet no 16.jūlija līdz 17.augustam slēgts būs bērnudārzs «Vārpiņa», «Zemenīte», «Ķipari», «Pasaciņa» un «Sprīdītis, informē Jelgavas izglītības pārvalde.Bērnudārza «Rotaļa» audzēkņiem vasaras atvaļinājuma laikā būs iespēja apmeklēt bērnudārzu «Vārpiņa», savukārt «Vārpiņas» audzēkņiem vietas tiks nodrošinātas «Rotaļā». Bērniem no pirmsskolas izglītības iestādes «Kamolītis» vietas tiks nodrošinātas bērnudārzos «Zemenīte» un «Ķipari». «Zemenītes» un «Ķiparu» audzēkņi būs gaidīti bērnudārzā «Kamolītis». Bērniem no «Pasaciņas» vietas tiks nodrošinātas «Lācītī» un otrādi. Pirmsskolas izglītības iestādes «Sprīdītis» audzēkņiem laikā, kad dārziņš būs slēgts, tiks piedāvātas vietas «Gaismiņā» un otrādi.Vecāku aptauja izglītības iestādēs tiek veikta ar mērķi precizēt nepieciešamo nodrošinājumu un plānot darbojošos grupu skaitu, tādēļ vecāki aicināti atbildīgi izvērtēt un savlaicīgi sniegt informāciju par vietas nepieciešamību bērnudārzā vasaras mēnešos.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Santa

Nu kapēc Kamolītis pārceļas?
Mūsu draudzenes mammai būs tālāk jaiet uz darbu!
Kas kamolītī nav droši ka jaslēdz ciet?
Ja viņiem nav droši kā tad citiem var būt droši?

pirms 6 gadiem, 2012.04.20 18:55

Ieva

Varbūt padomājiet arī par bērniem, viņiem arī vajag atpūsties un laiku pavadīt ar vecākiem. Un nestāstiet ka nevar dabūt atvaļnājumu jo valsts iestādēs dod atvaļnājumu. Vajag izplānot atvaļnājuma grafiku jo visi vecāki kam iet bērni dārziņos zin ka vasarā tos uz mēnesi aizver ciet. Un ja netiek atvaļnājumā tad galu galā piedāvā iet citā dārziņā

pirms 6 gadiem, 2012.01.20 13:10

ino

Rīgā bērnudārzus slēdz un ar vietu citā nenodrošina,tā kā priecājaties par to pašu:)))

pirms 6 gadiem, 2012.01.20 09:38

Vincentam un citiem

Bet tad, kad ministrs piedāvā saīsināt vasaras brīvlaiku, tad vecāki pret kā āži. Lūk, bērniņiem vasaru atņem, barbars tāds. Sākās taču viss bērnu dārzos un turpinās skolā- vai tad ne tā, ko?
Kur savus bērnus liksiet pēc pirmās klase beigšanas, ja jau vecvecāki strādā un pašiem nav atvaļinājumi?
Piedāvā, ko gribi, iesaki, ko vēlies- viss viens; neapmierināti, dusmīgi, rejoši un ķengājoši.
Ja reiz saka, ka būs kāds b/d , kas uzņems sīkos, tad meklēt vajag iespējas tajā bērnu pieteikt uz to mēnesi, kamēr savs dārziņš ciet. Jeb meklēt citus variantus- kaut vai pie radiem, vai draugiem.

pirms 6 gadiem, 2012.01.20 09:18

HM

Vasarā arī vecāki strādā un kur tad ieteiksiet tos bērnus likt?

pirms 6 gadiem, 2012.01.20 08:47

Laura

Bērnudārzus vasarā slēdz tapēc ka tehniskajiem darbiniekiem ar ir jāizņem atvaļināums nevis tikai audzinātājām un līdzarto vienu mēnesi atvaļinjum ir visi, bet kad dārziņš strādā tad ar tikai puse no dārziņa jo vēļ puse audzinātājas ir atvaļināumā.

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 20:21

to egle1

Ne jau bērnudārzi to izdomāja - tā ir līdzekļu ekonomija: b/d nestrādā neviens, ietaupās visi maksājumi, daudziem darbiniekiem arī jāņem bezalgas atvaļinājumus. Konsolidācija saucas.

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 17:58

micro

@induliss
pie mūsu augstām cenām un minimālā valsts atbalsta ģimenēm grūti ir nepārstrādāties, ja negribās dzīvot no algas līdz algai un kādreiz kaut kur izbraukt ārpus LV.

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 11:51

nelga

Egle1,
Kamolītis atrodas pa Meiju ceļu uz priekšu, iemet googlē un atradīsi ceļu... :)

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 11:37

egle1

To Vincents:
bet rakstīts, ka būs vaļā citi bērnudārzi, varēs mēnesi vest uz tajiem. Bet vispār nejēdzība, ka uz mēnesi slēdz iestādi, kas viņi tur pēc kārtas nevar izņemt atvaļinājumus un lai iestāde strādā? Varbūt slimnīcas slēgsim vasarā uz mēnesi? Nez kāpēc tāda privilēģija tikai skoām un dārziem.
Un tad vēl brīnās, ka Latvija ir pansionāta zeme. Vieni pensionāri.

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 11:36

Barčito

Šeit tad arī sākas bēdīgā demogrāfiskā stāvokļa cēloņi! Sataisījāt bērnus - tagad bāziet kur gribat! Mēs ar trešo bērnu jau trīs gadus rindā uz bērnudārzu gaidam.Drīz sāksim iet skolā! Paldies pašvaldībai par rūpēm!Lai jums veicās jūsu biznesā!

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 11:30

Vincents

Nu un kur tad bērnu likt vasarā, ja vecvecāki vēl strādā un nav pie kā atstāt. Tad sanāk, ka jāiet prom no darba, jo auklīte maksā tik, ka valsts darbā strādājošais to nevar atļauties?

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 11:14

induliss

Tikai nepārstrādājieties! Atvēliet laiku arī bērniem, kaut vai vasarā!

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 11:12

egle1

Es strādāju valsts iestādē Rīgā, man nekāds atvaļinājums Ķiparu slēgšanas laikā nebūs. Jāmeklē , kur tāds Kamolītis atrodas.

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 10:35

Audit

Es par šo jau nosmējos! Šī innformācija vairāk vai mazāk ir pieejama tikai valsts un pašvaldības iestāžu darbiniekiem. Normalajiem plānot 1/2 gadu uz priekšu ir pagrūti, jo ir jāstrādā!

pirms 6 gadiem, 2012.01.19 10:17

Vietējās ziņas