Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veselības inspekcija Jelgavā konstatē piesārņojumu; neiesaka peldēties 7

Veselības inspekcija veikusi pēdējās peldūdens kvalitātes pārbaudes šajā sezonā. Pēc šonedēļ ņemtajām peldēties aizliegts Abragciema pludmalē, kur konstatēts augsts mikrobioloģiskais piesārņojums. Tāpat nav ieteicams peldēties Lielupes peldvietā Jelgavā, kur arī konstatēts mikrobioloģiskais piesārņojums.

Abos gadījumos ir aizdomas par fekālā piesārņojuma klātbūtni, kas ūdenī varēja nokļūt lietusgāžu rezultātā, ieskalojoties no piekrastes sauszemes daļas, bet Abragciema gadījumā varēja arī tikt iepludināts no garām braucošām jahtām vai cita jūras transporta līdzekļa, informē Veselības inspekcija. Pārējās oficiālajās peldvietās peldūdens kvalitāte atbilst prasībām, un peldvietās ir atļauts peldēties. Ūdens kvalitāti 46 oficiālajās jūras un iekšzemes peldvietās inspekcija pārbaudīja visu peldsezonu – no 15.maija, ņemot ūdens paraugus peldvietās katru mēnesi. Oficiālā peldsezona Latvijā beidzas 15.septembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Ļewčēnoks:

"...lepojas V.Ļevčenoks. Viņš piebilst, ka pašvaldība mēģina darīt pēc iespējas vairāk, lai uzlabotu notekūdeņu kvalitāti, kas ietek Lielupē...."

pirms 6 gadiem, 2012.09.02 09:21

to visiem

Levcenoka aktivitate bija formalitate
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:6x90Ba80b4MJ:www.zz.lv/portals/photogallery/raksts.html%3Fxml_id%3D40054+&cd=1&hl=lv&ct=clnk&gl=lv&client=firefox-a

pirms 6 gadiem, 2012.09.01 21:21

nepeldis

kā zināms,*** peld pa virsu un straume to visu aizskalo uz jūru. ja peldvietā atrasti ***,tad ,kā zināms,kādi to ir paspējuši pie*** pirms īsa brīža,kad ieradās komisija. īsi sakot- sabotieris uzdarbojies :))

pirms 6 gadiem, 2012.09.01 09:27

Ivars Jakoveļs

Tikai labējā vadība dažads dienas pēc svētkiem var iarīt ko līdzīgu! Paskataties uz Rīgas pludmalēm!

pirms 6 gadiem, 2012.09.01 02:05

Vietējās ziņas