Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VID ģenerāldirektore darba vizītē Jelgavā stāsta par “Brexit”

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme pirmdien, 18.februārī, reģionālajā vizītē apmeklēja Jelgavu. Vizītes ietvaros I. Jaunzeme tikās ar Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, kā arī pašvaldības struktūru pārstāvjiem, informē VID Sabiedrisko attiecību daļa.

Uzrunājot klātesošos, VID ģenerāldirektore iepazīstināja ar VID darbu saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) jeb “Brexit”, kā arī gada ienākumu deklarāciju iesniegšanu, kas būs iespējama no 1.marta.

Klātesošie tika informēti par “Brexit” veltīto sadaļu VID interneta mājaslapā, kurā plānots informēt iedzīvotājus un uzņēmumus par izmaiņām, ar kurām jārēķinās, Lielbritānijai izstājoties no ES.

“Lielbritānija ir bijusi otrs lielākais sadarbības partneris Latvijas uzņēmējiem, un tādējādi ir būtiski iespējami savlaicīgi saprast, kādas ir gaidāmas izmaiņas attiecībās ar šo Eiropas valsti,” sacīja I. Jaunzeme.

Savukārt attiecībā uz deklarāciju iesniegšanu VID ģenerāldirektore uzsvēra, ka šo deklarāciju pieņemšanai un apstrādei plānots piesaistīt papildu darbiniekus, lai šis process notiktu iespējami operatīvāk un VID klientiem ērtāk. Tāpat tika uzsvērts, ka dokumentus attaisnoto izdevumu atmaksai par iepriekšējos periodu VID iespējams iesniegt trīs gadu laikā.

Tāpat tikšanās laikā tika atbildēts uz pašvaldības pārstāvju jautājumiem gan par deklarāciju iesniegšanu un iespējamajiem jauninājumiem saistībā ar “Brexit”, gan Latvijā īstenoto nodokļu reformu, gan citām aktualitātēm.

 

Foto: VID

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas