Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Videi draudzīga biznesa veicināšanas projektā brīvprātīgo delegācija viesosies Zaļenieku pagasta «Dimzēnos» 1

Jelgavas novada Zaļenieku pagasta bioloģiskā zemnieku saimniecība «Dimzēni» Vasaras saulgriežu laikā savā sētā uzņems Eiropas Savienības programmas «Grundtvig» mācību partnerības projektu «Sustainable volunteering for your Curriculum Vitae».

Šā projekta koordinatore Latvijā Agata Babina aģentūru LETA informēja, ka projekta gaitā ceturtdien, 21.jūnijā, ieradīsies 16 dalībnieki no četrām projektā iesaitītajām partnervalstīm - Čehijas, Slovēnijas, Itālijas un Francijas.Dalībnieki piedalīsies piecu dienu aktivitātēs ar mērķi izzināt latviešu tradicionālās saimniecības un kultūras mantojuma uzturēšanas principus un atklāt labās prakses piemērus izdzīvošanai mūsdienu Eiropas lauku vidē.21.jūnija vakarā programmā paredzēta dalībnieku iepazīšanās ar vietējo kultūrvidi Jelgavā, kur Pils salā notiks saulgriežu ielīgošanā kopā ar folkloras kopu «Dimzēns» un citām Zemgales folkloras kopām.22.jūnijā tiks apgūta vietējā kazkopība un piena pārstrāde, kuras laikā katram dalībniekam būs iespēja piedalīties siera tapšanas procesā, kā arī iepazīt Zemgales lauku sētas būvniecības un saimniecības principus. 23.jūnijā tiks iepazīta floristika, zāļu tējas un vainagu pīšana. 24.jūnijs būs atslodzes diena un vietējo lauksaimniecības produktu baudīšana saimniecībā «Dimzēni», bet 25.jūnijā plānotas ekskursijas un radošās darbnīcas.Programmā vietējā bitenieka Reihenbaha apciemošana un sarunas par medus vākšanas tradīcijām un biškopības riskiem nākotnē, kā arī maizes cepšana Svētes maiznīcā, Tērvetes alus darīšanas tradīcijas un degustācija.Kopš 2011.gada 1.augusta biedrība «Radi vidi pats» īsteno Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas «Grundtvig» mācību partnerības projektu «Sustainable volunteering for your Curriculum Vitae».Projekta gaitā paredzēti pieci starptautiski semināri divu gadu laikā, kuru ietvaros tiks iesaistīti ap 100 pieaugušo no Latvijas, Čehijas, Slovēnijas, Itālijas un Francijas. Projekta mērķis ir izglītot pieaugušos par ilgtspējīgas biznesa vides veidošanu un bezdarbnieku iesaistīšanu «zaļajā biznesā».Mācību partnerības projekta «Sustainable volunteering for your Curriculum Vitae» vīzija ir bizness, kas nes labumu gan cilvēkiem, gan dabai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Fantastiska organizācija ar brīnišķīgām idejām! Es atkal gribu Jāņus senlatviešu garā!

pirms 6 gadiem, 2012.06.18 21:42

Vietējās ziņas