Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vilces skola 175.jubileju svinēs ar salidojumu 4

2.jūnijā Vilces tautas namā tiks pulcināti absolventi, pašreizējie un bijušie darbinieki un citi viesi, lai atzīmētu Vilces skolas 175 gadu jubileju.

Vilces skola dibināta 1837.gadā mājās «Jaunā muiža», 1850.gadā skolu pārcēla uz «Sila-Ķuržu» mājām. 1868.gadā pagasta valde Vilces četru klašu skolu pārveidoja par sešu klašu skolu un tās vajadzībām pieprasīja Vilces muižas pili. Tā kļuva par pagasta kultūras centru, atgādina Jelgavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Kaunese. Skolai daudzkārt mainījušies nosaukumi: Vilces sešgadīgā pamatskola, Vilces septiņgadīgā pamatskola, Vilces pagasta tautskola, Vilces nepilnā vidusskola, Ausmas astoņgadīgā skola, Vilces pamatskola.Pašlaik skolā mācās 159 bērni, strādā 15 pedagogi un 13 tehniskie darbinieki. «Bērni ir zinātkāri, centīgi un radoši. Arī pedagogi mēdz pieiet mācību vielas apgūšanas procesam tā, lai tas būtu saistošs, ne tikai - nepieciešams. Savukārt vecāku līdzdalība un atsaucība ir nenovērtējama. Vecāki, bērni, pedagogi - mēs esam komanda, kas veiksmīgi sadarbojas bērnu izglītošanas un audzināšanas procesos. Skolas jubilejā vēlu visiem arī turpmāk spēt vienoti iesaistīties pasākumos un vienam otru atbalstīt, jo tas taču ir bērnu izaugsmes labā,» saka skolas direktore Dzidra Simanoviča.Skolas svinības plānotas divās ēkās – reģistrācija no pulksten 15 skolas zālē, svētku koncerta sākums pulksten 17 - Vilces tautas namā, savukārt pēc koncerta organizēta skolas un tās apkārtnes apskate, piemiņas brīdis Vilces kapos, fotografēšanās, draudzīgas sarunas klasēs pie pašu līdzi ņemtajiem «groziņiem».Jubilejas balli grupa «Auces puiši» skolas zālē aizsāks pulksten 20, savukārt tajā pat laikā Vilces pagasta dīdžejs vadīs diskotēku Vilces tautas namā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

absolvente

Skolu jau neviens nezākā!!!!

Vadītājs izvēlas savu komandu, ar kuru var sastrādāties!!!!:))))

pirms 6 gadiem, 2012.06.04 22:04

Sabiedriskās

Lasi uzmanīgi-informāciju sniedz Jelgavas novada sabiedrisko attiecību specialiste...:))) Tātad-kādi vietvārdi....:)))

pirms 6 gadiem, 2012.05.31 21:26

vēsturniece

Cik man zināms vietvārds ir " Sila kurši"...:))) Autoram rakstīt precīzi!!!

pirms 6 gadiem, 2012.05.31 17:42

Vietējās ziņas