Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgalē godinās gada uzņēmēju

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) un tā struktūrvienība Uzņēmējdarbības centrs trešo reizi organizē krietnāko uzņēmēju godināšanu, kas notiks piektdien, 30. novembrī pulksten 14 Rundāles pils Baltajā zālē, informē ZPR sabiedrisko attiecību speciālists Juris Kālis.

 

Visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības izraudzījušās vienu titula „Gada uzņēmējs Zemgalē 2018” cienīgu ieguvēju. Šādu atzinību var saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā.

 

Pārējo kritēriju starpā minēta uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz novada vai pilsētas, kā arī reģiona ekonomisko izaugsmi un sociālo problēmu risināšanu. Līdztekus tam pretendentam jāveicina videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, ar savu produkciju jābūt aktīvam vietējā vai ārzemju tirgus dalībniekam. Tāpat īpaši augstu tiek vērtēts radošums uzņēmumā, kā arī sabiedriskā aktivitāte.

 

Starp nominētajiem titula ieguvējiem, kuru vārdus ZAP apstiprināja nupat Neretā notikušajā padomes sēdē, ir gan Zemgalē pazīstami lauksaimnieki, dārzkopji, mežsaimniecības, kokapstrādes, pārtikas rūpniecības, metālapstrādes un viesmīlības pārstāvji, gan ēdināšanas un citu pakalpojumu sniedzēji.

 

Šogad visvairāk – pieci laureāti strādā dārzeņu, augļu un ogu ražošanas nozarē, bet četri – Zemgalei tik raksturīgajā graudkopības nozarē. Savukārt ar diviem laureātiem pārstāvēta piena lopkopība, mežsaimniecība un kokapstrāde.

 

Ar ZPR un pašvaldību finansiālu atbalstu titulētie uzņēmēji saņems īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu. Laureātu godināšanas pasākumā aicināti piedalīties pašvaldību vadītāji, valsts institūciju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Izskanēs arī virkne muzikālu priekšnesumu, notiks laureātu un apsveicēju kopīga fotografēšanās.

 

Foto: publicitātes foto

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas