Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziņa par jelgavnieces trīnīšiem izrādās kolēģu joks 40

Jelgavniece Elīna Šakurova apgalvo, ka kāds no kolēģiem izspēlējis joku, izmantojot viņas telefonu un paziņojot, ka viņai ir piedzimuši trīnīši. Arī Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā noliedz, ka pēdējās dienās slimnīcā būtu dzimuši trīnīši.

«Savu telefonu biju atstājusi darbā un saņēmu to tikai šodien,» saka jelgavniece E.Šakurova, kura uzrādīja arī pasi un telefonu ar numuru, pa kuru no rīta zz.lv ieguva informāciju par trīnīšu piedzimšanu no it kā jaunās māmiņas. Viņa skaidro, ka iespējams, kāda kolēģe izmantojusi viņas telefonu saziņai gan ar medijiem, gan ar Jelgavas pašvaldības un Labklājības ministrijas pārstāvjiem, kas jelgavnieci vēlējušies apsveikt ar bērnu piedzimšanu un informēt par pabalsta piešķiršanu.Jāpiebilst, ka par notikumu zz.lv ziņojusi Elīnas paziņa, kas saukusi sevi par Ināru. Elīna gan uz kolēģiem ļaunu prātu netur, jo viens otru izjokot bieži.Olaines cietumā, kur strādā E.Šakurova, citi kolēģi apstiprināja, ka Elīna stāvoklī nav bijusi. Arī pati Elīna atklāj, ka bērnu viņai nav. Jelgavas pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta apstpirina, ka Jelgavā savu dzīves vietu deklarējusi tikai viena Elīna Šakurova.

Pievieno komentāru

Komentāri 40

Tās nav baumas. Fantāzijās viņa dzīvo jau sen,

pirms 6 gadiem, 2012.04.15 18:26

Liga

Un atkal cilveki uzkeras uz baumam... viens pasaka ka Elina pati izgudrojusi sis mulkibas, visi uzreiz tic...

Zinot Elinu, es drosi varu apgalvot ka vina pati nekur nevienam, nav zvanijusi... un noteikti psihiatriskaja slimnica vinai nav ko darit..

pirms 6 gadiem, 2012.04.15 17:44

es

Atceramies, kā Kupčs reaģēja, kad Caune un Rāviņš uzķērās uz baumām. Kā tur ir ar to teicienu par skabargu cita acī un par baļķi savējā....

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 21:41

es

Elīnas vieta ir psihiatriskajā slimnīcā, jo tie vairs nav joki, bet nopietnas novirzes no normas.

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 19:06

ника

К сожалению, что касается психологической ( и даже психиатрической) помощи, то это дело добровольное. А то, что девочке (хотя ей, наверное, к тридцатнику) нужно обратиться к доктору- это очевидно. Причем, работодателю надо задуматься.Отправив такую работницу на мед обследование, он не только обезопасит себя от вероятных неприятностей, но и человеку поможет. А к специалисту ей точно надо. Странная девочка.

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 17:59

koleģe

Вообще не понимаю что тут панику разводят из-за слухов?
Лично я - работаю с этой Элиной и знаю её как "облупленную". Никакой "Инары" и не было - это всё фантазии самой Элины. Зная её, она постоянно что-то придумывает и живёт постоянно во лжи. Тем более что есть доказательства что телефон на работе она не забывала- он в тот день был при ней. И я считаю что это очень глупо после такого провала обвинять кого-то из коллег, тем самым подставляя другого человека.
Поработали бы вы с Элиной- поняли бы всё. По её словам - она уже даже и не вспомню сколько раз рожала пока была в отпуске...и чуть ли не каждый год. Видимо ей очень хочется иметь детей, но т.к. она почему-то не реализует эти планы в жизни, ей приходится это придумывать...и самое страшное, что когда она придумает и соврёт кому-то она начинает сама в это верить- тут по-любому нужны не комментарии наши, а помощь психолога...
У неё или с психикой что-то не в порядке или человеку просто нечем занятся- вот и развлекается тем, что постоянно врёт.
А когда она уже поняла насколько она далеко зашла со своей ложью, тогда она уже начала и подруг каких-то сочинять и коллег приписывать, которые тут вообще не при чём.
П.С. Элина, если ты читаешь этот коммент, то хотела бы тебе одно сказать- твой язык- твой враг... Давай уже взрослей и заканчивай жить постоянно во лжи...

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 15:54

anna

nu re, nebūtu žurnālista 1 kļūda(neizdarīja 1 zvanu), nebūtu tautai par ko cepties....

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 13:20

verenīks

par ko, mīlīši, uztraucaties? kad seksuālās minoritātes ar līdzīgām metodēm(meli, praidi, agresīva prasība pēc uzmanības, īpašas aprūpes) cenšas nospiest sabiedrību uz ceļiem, tad atrodas, taču, tādi, kuri apgalvo, ka tā ir mūsu nākotne, neatņemama airopas civilizācijas sastāvdaļa. Elīna Šakurova- es, nīmaņu šuriks un cēzaru dziņča Tevi saprotam un atbalstām morāli!

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 11:27

redaktoram

Godātais Kupča kungs

Beidziet dzēst ārē sev netīkamus postus, kuru saturā nav personu aizskarošas ziņas. Tā ir cenzūra, kura ir satversmē aizliegta. Ja nevarat samierināties ar to, ka eksistē cits viedoklis, slēdzat komentēšanas iespēju, mainiet savu nodarbi un ejiet sludināt savu vienīgo patiesību.

Atgādinu Jums Dienas žurnālista ētikas kodeksu, kurš nosaka, ka 6) Dienā nedrīkst publicēt informāciju no anonīmiem avotiem bez pamatotas pārliecības par to ticamību.
Kā galvenais redaktors esat atbildīgs par laikrakstā publicēto ziņu patiesumu un līdz ar to informējiet, ko darījāt, lai pārbaudītu ziņas patiesumu. Tur pietiktu ar pāris telefona zvaniem.

IP adreses bloķēšana šoreiz arī nepalīdzēs. Atgādinu, ka posts nesatur personu aizskarošu informāciju, tā kā dzēst ārā nav pamata.

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 11:24

Dilans

Vai strādājot cietumā nav jāiziet medicīniskās pārbaudes?Tā sievišķa rīcība izskatās kā garīgi slima cilvāka gājieni.Viņas darba vieta taču būs par apsmieklu objektu.Izskatās ka viņai ir vajadzīga Gintermuižas palīdzība.

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 10:54

xzc

šitādas garīgi slimas un stulbas pajolītes panāks ar savu rīcību, ka neviens nekad neticēs un nevienam nepalīdzēs nevienā akcijā,kam palīdzība tik tiešām būs vajadzīga, jo ticamība būs zaudēta. cūka tāda un pretīga sieviete. tā pat nav sieviete, bet migēra.

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 10:13

Dilans

ZZ sāks zaudēt klientu uzticību,viņus vienkārši neņems par pilnu.Gaļinai tiešām vajadzētu padomāt vai šis darbs ir priekš viņas,tad pamatīgas gramatiskas kļūdas,tad vispār stulbuma kalngals.Darba devējam nu gan vajadzēja vienreiz pielikt punktu.Nu nevar būt labs baletdejotājs ar koka kāju.

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 08:49

Janis

Утка оказалась удачной.ZZ возрастёт тираж и узнаваемость.Волка и журналиста кормят ноги.Семь раз перезвони...

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 08:39

citam_zurnalistam

parasti ziņas par jaundzimušajiem tiek saņemtas no slimnīcas, un ja, kā'ds piezvana personīgi.nu varēja taču pajautāt , kurā slimnīcā dzimis,un uz šo slimnīcu arī piezvanīt

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 07:37

njāā

pieņemsim, ka zvanītājam kaut kas ar galvu īsti labi nav bijis, bet, mīlīši, par visas sabiedrības maldināšanu tak atbild masu mediji, tad jau runa iet par to, kas, ko un kāpēc raksta, citādi jau sanāk, ka pie rakstāmajiem varam palaist jebkuru tirgus tanti un sanāks ne -sliktāk

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 07:28

Laura

Ziniet, ZZ ar saviem Kupčiem, Puriņām, Kudrjavcevām un Grūtupiem varbūt arī ir idioti, bet atšķirībā no jelgavniekiem.lv un jelgavasvestnesis.lv viņi ir atzinuši savu kļūdu, bet abi citi ir vienkārši izdzēsuši ziņu par trīnīšu piedzimšanu, lai arī tā ir bijusi abos portālos.

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 01:08

šis ir koments no tvnet

tvnetā kāda mirdza raksta:
Tas nav joks un tā nav ņirgāšanās par sievieti. Tā ir pašas sievietes - Elīnas ņirgāšanās par citiem , žēlsirdīgiem un palīdzēt gribošiem , cilvēkiem. Nekādi darba biedri nav pajokojuši, bet gan pati Elīna atsūtījusi bildīti ar saviem jaundzimušajiem bērniņiem un īsziņu ar tekstu " visi saslēgti pie visādām ierīcēm, bet tā labi. Nevaru vien nobrīnīties ......Tie tak ir brīnumi Roberts, Ritvars un Intars." Izrādās, ka vairāk kā sešus mēnešus ir stāstīti dažādi stāsti , kā izrādās , izdomāti - Par bojā gājušu bērnu tēvu un par gaidāmajiem mazuļiem, sākumā diviem un tad jau trijiem. Ir briesmīgi un sāpīgi apzināties, ka kāds cilvēks šādi var izmantot citu cilvēku labo sirdi un līdzjūtību. Vairāk kā pusgadu Elīna tika apčubināta, žēlota un dažādiem labumiem barota, jo grūtniecēm taču vajag vitamīnus un visu to labāko, gluži kā pašas meita. Kā lai nepalīdz nelaimē nonākušai meitenei, ja pašas māte ir atteikusies palīdzēt savai Elīnai, kura ir bez vīra un ar trīs bērniem. Tika iesaistīti vēl citi cilvēki, lai palīdzētu savākt visu nepieciešamo mazuļiem , drēbītes, pamperus un citas lietiņas. Bet izrādās, ka tas viss ir vieni vienīgi meli. Jautājums ir kāpēc? Un vai šāds cilvēks kā Elīna ir labuma meklētājs vai ļoti slims? Un vai tik ļoti slims ( jo tikai ļoti slims cilvēks var izdomāt kaut ko tāāādu) drīkst strādāt cietumā? Tādam cilvēkam pašam ir jāstājas tiesas priekšā un jāatbild par savu rīcību un citu cilvēku ļaunprātīgu izmantošanu.

pirms 6 gadiem, 2012.04.14 00:44

Vietējās ziņas