Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināmi konkursa uzvarētāji, kas iegūs dāvanas no «Mehu dienu» rīkotājiem

Pirmie pareizi uz jautājumiem par LLU Tehnisko fakultāti atbildējuši Inga Baumane, Jānis Mistris, Jānis Rozenbergs, Gatis Seļezņevs, Marika Lausa. Viņi savā īpašumā iegūs ielūgumu uz «Mehu dienu 2012» pasākumiem «Rullītī» un dažādus suvenīrus ar svētku simboliku.

Pareizās atbildes:1. Kuru reizi pēc kārtas tiek svinētas «Mehu dienas»?a. 12b. 18c. 212. Kurš pašlaik ir LLU tehniskās fakultātes dekāns?a. Kaspars Vārtukapteinisb. Māris Ķirsisc. Gints Birzietis3. Kāds bija iepriekšējais fakultātes nosaukums?a. Lauksaimniecības mehanizācijas fakultāteb. Lauksaimniecības fakultātec. Mehanizācijas fakultāteInformācija konkursa uzvarētājiem par balvu saņemšanu tikai nosūtīta elektroniski.Jau rakstīts, ka, pievēršot īpašu uzmanību vidusskolēnu informēšanai par studijām LLU Tehniskajā fakultātē, no 19. līdz 21.aprīlim Jelgavā notiks ikgadējās «Mehu dienas». ««Mehi» savas tradīcijas nemaina. Viss notiks turpat, kur iepriekš, sen iebraukātajā trasē – Sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis». Šogad šie svētki mūs priecēs ilgāk nekā iepriekš – trīs dienas, dodot lielāku iespēju jebkuram topošam studentam saprast, cik liela nozīme mūsdienās ir inženierzinātnēm un iespējai tās apgūt tepat Jelgavā. Arī šogad Tehniskās fakultātes pieci institūti ir sarūpējuši izglītojošus pārbaudījums, kuros piedalīties varēs ikviens interesents, gūstot priekšstatu par «mehu» studiju procesa norisi,» stāsta pasākuma rīkotājs Jānis Kuķis, piebilstot, ka viens no galvenajiem uzdevumiem ir piesaistīt fakultātei studētgribošus jauniešus.Viens no šī gada jaunumiem būs brīvdabas kino, taču svētki nav iedomājami arī bez mini dragreisa, drifta, ātrumapļa un daudzām citām pārbaudītām vērtībām. Papildu informāciju var iegūt, apmeklējot mājas lapu www.mehiem.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas