Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Zvaigzne» iegādājusies aparatūru prezentācijām un mācībām

Ar priecīgu kopā sanākšanu trešdien Jelgavas sieviešu invalīdu biedrība «Zvaigzne» atzīmēja portatīvā datora, projektora, ekrāna un citu palīgierīču iegādi. Tehnika paredzēta prezentācijām un kolektīvām rokdarbu mācībām ar interneta palīdzību.

Projekts, kura vērtība ir pusotrs tūkstotis latu, īstenots ar Kopienu iniciatīvu fonda atbalstu. Tam līdzfinansējumu desmit procentu apmērā devis Jelgavas uzņēmums «ID Computer» un pašvaldība.Uz projekta prezentāciju bija ieradušās ne tikai «Zvaigznes» dalībnieces, bet arī pārstāvji no draudzīgajām nevalstiskajām organizācijām – Jelgavas Pensionāru biedrības, Latvijas Bērnu fonda Jelgavas nodaļas, daudzbērnu ģimeņu biedrības «Spiets»,  invalīdu biedrības «Ēdelveiss», «Daugavas vanagu» Jelgavas organizācijas, aizsardzības fonda «Lāčplēsis», Zemgales strēlnieku biedrības un Jelgavas pašvaldības.  «ID Computer» īpašnieks Nauris Karelis stāstīja, ka ar «Zvaigzni» sadarbojas jau vairāk nekā desmit gadus, uzņēmumam prieks strādāt kopā ar izdomas bagātiem un darbīgiem cilvēkiem.«Īpaši uzsveru, ka mūsu iegādāto aparatūru varēs izmantot mūsu biedrības draudzīgie kaimiņi mājā Pasta ielā 44 un sadarbības partneri,» projekta prezentācijā teica «Zvaigznes» vadītāja Dzintra Saulkalne. Viņa atklāja, ka projekta otrajā kārtā paredzēta izejmateriālu iegāde rokdarbiem.   Sieviešu invalīdu biedrībā «Zvaigzne» darbojas piecdesmit dalībnieces. Biedrība reizi mēnesī rīko kopsapulces. Tās dalībnieki piedalās dažādos izglītojošos, labdarības projektos, kā arī kopīgi svin svētkus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas