Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 26. jūnijam)

Jevdokija Džiojeva (1938. g.) – izvadīšana 27. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Gunārs Dambis (1932. g.) – izvadīšana 28. jūnijā plkst.10.30 Bērzu kapsētā

Valentīna Romanova (1945. g.) – izvadīšana 27. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Jeļena Nikolašina (1939. g.) – izvadīšana 28.06. plkst.14 Bērzu kapsētā

Zinaida Budreviča (1920. g.) – izvadīšana 27. jūnijā plkst.16 Baložu kapsētā

Broņislavs Ļubinskis (1951. g.) – izvadīšana 27. jūnijā plkst.13 Zanderu kapsētā 

Genoveva Burkus (1930. g.) – izvadīšana 25. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Astra Grīnberga (1929. g.) – izvadīšana 25. jūnijā plkst.14 Baložu kapsētā 

Valentīna Romanova (1945. g.) – izvadīšana 27. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā 

Alina Surmača (1936. g.) – izvadīšana 20. jūnijā plkst.11.30 Bērzu kapsētā 

Gaļina Volodjko (1933. g.) – izvadīšana 21. jūnijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Anna Ozoliņa (1933. g.) – izvadīšana 19. jūnijā plkst.13.30 Meža kapsētā

Anatolijs Leitēns (1945. g.) – izvadīšana 19. jūnijā plkst.15.30 Bērzu kapsētā 

Konstantīns Čaikins (1943. g.) – izvadīšana 20. jūnijā plkst.13 Bērzu kapsētā 

Velga Jurkone (1944. g.) – izvadīšana 21. jūnijā plkst.12 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Genoveva Burkus (1930. g.) – izvadīšana 25. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Antoņina Mazure (1925. g.) – izvadīta 14. jūnijā Bērzu kapsētā

Anna Torbova (1922. g.) – izvadīšana 17. jūnijā plkst.12 Zanderu kapsētā

Vladislavs Muizeniks (1941. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.14 Bērzu kapsētā

Pāvels Šerstobojevs (1933. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Aivars Reinkopfs (1941. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.16 Baložu kapsētā

Aigars Ēķis (1968. g.) – izvadīšana 14. jūnijā plkst.13 no Meža kapsētas sēru nama 

Ņina Balašonoka (1950. g.) – izvadīšana 12. jūnijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Elvīra Klabata (1948. g.) – izvadīšana 12. jūnijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Nellija Bitāne (1931. g.) – izvadīšana 13. jūnijā plkst.14 Zanderu kapsētā 

Emīlija Staģe (1932. g.) – izvadīšana 10. jūnijā plkst.14 no Meža kapsētas sēru nama uz Miera kapsētu

Guntis Jūrkalns (1936. g.) – izvadīšana 10. jūnijā plkst.12 Baložu kapsētā 

Ārijs Šulcs (1951. g.) – izvadīšana 11. jūnijā plkst.15 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Aleksandra Gārseniece (1928. g.) – izvadīšana 12. jūnijā plkst.12 Bērzu kapsētā 

Kārlis Anstrats (1940. g.) – izvadīšana 7. jūnijā plkst.15 no Baložu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Viktors Gordijenko (1927. g.) – izvadīšana 7. jūnijā plkst.11 Bērzu kapsētā 

Grieta Zvirbule (1923. g.) – izvadīšana 7. jūnijā plkst.11 Baložu kapsētā 

Mirdza Balode (1935. g.) – izvadīšana 5. jūnijā plkst.16 Baložu kapsētā

Jānis Liepa (1946. g.) – izvadīšana 6. jūnijā plkst.14 Baložu kapsētā 

Spodrīte Vazne (1921. g.) – izvadīšana 3. jūnijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Aldona Englande (1927. g.) – izvadīšana 31. maijā plkst.13 Baložu kapsētā 

Nikolajs Bogdanovs (1942. g.) – izvadīšana 31. maijā plkst.13 Bērzu kapsētā

Vladimirs Borikovs (1944. g.) – izvadīts 28. maijā Bērzu kapsētā

Anna Kiseļova (1931. g.) – izvadīšana 29. maijā plkst.15 Baložu kapsētā 

Jaņina Janpavle (1926. g.) – izvadīšana 28. maijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Sarmīte Mačeka (1943. g.) – izvadīšana 27. maijā plkst.16 no Meža kapsētas sēru nama

Zinaida Apokina (1938. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.15 Bērzu kapsētā

Helēna Oļehnoviča (1926. g.) – izvadīšana 24. maijā plkst.14 Zanderu kapsētā

Mirdza Perepona (1931. g.) – izvadīšana 23. maijā plkst.16 Bērzu kapsētā

Georgijs Sidjukevičs (1928. g.) – izvadīšana 22. maijā plkst.12 Bērzu kapsētā

Apolonija Jēgere (1930. g.) – izvadīšana 22. maijā plkst.11 Meža kapsētā 

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Elfrīda Murauskaite (06.05.1962. – 20.06.2014.), Elejas pag.

Irina Grecka (01.01.1944.–25.06.2014.),  Zaļenieku pag.

Mirdza Anna Ķeizare (19.08.1928. – 15.06.2014.), Valgundes pag.

Ināra Timoškina (20.04.1961. – 15.06.2014.), Svētes pag.

Vija Līberte (15.06.1934. – 17.06.2014.), Zaļenieku pag.

Lidija Daņiļeviča (23.02.1919. – 17.06.2014.), Platones pag.

Zinaida Ļaksa-Timinska (04.07.1929. – 09.06.2014.), Kalnciema pag.

Gunārs Butlers (19.05.1950. – 09.06.2014.), Zaļenieku pag.

Zigrīda Valtere (24.05.1934. – 10.06.2014.), Vircavas pag.

Skaidrīte Zelča (08.09.1947. – 29.05.2014.), Platones pag.

Olga Piļipčuka (19.10.1953. – 02.06.2014.), Valgundes pag.

Nadežda Andrejeva (26.11.1984. – 05.06.2014.), Līvbērzes pag.

Helēna Pudnika (26.09.1933. – 22.05.2014.), Kalnciema pag.

Sarmīte Mačeka (20.09.1943. – 22.05.2014.), Lielplatones pag.

Vjačeslavs Vaņašins (28.09.1955. – 14.05.2014.), Kalnciema pag

Vilnis Kretulnieks (16.02.1959. – 14.05.2014.), Svētes pag.

Dzidra Skudra (06.01.1932. – 16.05.2014.), Kalnciema pag.

Genovaite Šuipe (20.05.1937. – 17.05.2014.), Jaunsvirlaukas pag.

Georgijs Sidjukevičs (24.12.1928. – 18.05.2014.), Līvbērzes pag.

Lidija Lūka (11.04.1924. – 16.05.2014.), Kalnciema pag.

Vilma Klekmane (16.08.1916. – 19.05.2014.), Zaļenieku pag.

Helēna Oļehnoviča (02.12.1926. – 21.05.2014.), Līvbērzes pag.


Citur reģistrēti

Dzintra Liščika (08.05.1969. – 21.05.2014.), Glūdas pag.

Nadežda Eihmane (24.10.1930. – 12.05.2014.), Jaunsvirlaukas pag.

Dzintra Liščika (08.05.1969. – 21.05.2014.), Glūdas pag.

Nadežda Eihmane (24.10.1930. – 12.05.2014.), Jaunsvirlaukas pag.

Marga Purēna (10.06.1937. – 11.06.2014.), Vircavas pag.

Viktors Gordijenko (10.01.1927. – 03.06.2014), Jaunsvirlaukas pag.

Elvīra Vindele (28.07.1918. – 19.05.2014.), Vilces pag.