Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 5.martam)

Imants Švarcbahs (1917. g.) – izvadīšana 7. martā plkst.11 Meža kapsētā
Andris Koškins (1938. g.) – izvadīšana 7. martā plkst.13 Meža kapsētā 
Anna Konderko (1938. g.) – izvadīšana 6. martā plkst.15 Baložu kapsētā
Laima Puzareva (1945. g.) – izvadīšana 6. martā plkst.11 Meža kapsētā
Anna Bočkova (1929. g.) – izvadīta 4. martā Bērzu kapsētā 
Skaidrīte Laveniece (1951. g.) – izvadīšana 3. martā plkst.12 Meža kapsētā
Natālija Zavidnaja (1962. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.11 Bērzu kapsētā
Aina Cimdare (1928. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.14 Baložu kapsētā
Ruta Dābola (1948. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.12 Baložu kapsētā
Marija Petrenko (1928. g.) – izvadīšana 4. martā plkst.15.30 Baložu kapsētā
Ivara Trikulis (1963. g.) – izvadīšana 5. martā plkst.13 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu
Anna Krūmiņa (1917. g.) – izvadīšana 28. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā
Silvija Leimane (1934. g.) – izvadīšana 3. martā plkst.14 Baložu kapsētā
Marija Ose (1942. g.) – izvadīšana 27. februārī plkst.15.30 Zanderu kapsētā
Leontina Derviniece (1923. g.) – izvadīšana 27. februārī plkst.14 Bērzu kapsētā
Gaļina Bagdasarova (1941. g.)  – izvadīšana 28. februārī plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Maksims Kuzmins (1949. g.) – izvadīšana 28. februārī plkst.12 Bērzu kapsētā
Vladimirs Jarovojs (1950. g.) – izvadīšana 26. februārī plkst13 Bērzu kapsētā
Ivans Ļipskis (1931. g.) – izvadīšana 26. februārī plkst.14.30 Bērzu kapsētā
Ārija Ērgle (1925. g.) – izvadīšana 26. februārī plkst.15 Baložu kapsētā
Valentīna Vekliča (1938. g.) – izvadīšana 28. februārī plkst.12 Baložu kapsētā
Ņina Panfilova (1932. g.) – izvadīšana 27. februārī plkst.14 Zanderu kapsētā 
Jānis Zihmanis (1930. g.) – izvadīšana 24. februārī plkst.13 Baložu kapsētā
Olga Čanajeva (1932. g.) – izvadīšana 24. februārī plkst.16 Bērzu kapsētā
Ņina Fjodorova (1936. g.) – izvadīšana 24. februārī plkst.13 Bērzu kapsētā 
Aleksejs Smirnovs (1929. g.) – izvadīšana 24. februārī plkst.14.30 Bērzu kapsētā
Jekaterina Grigorjeva (1926. g.) – izvadīšana 25. februārī plkst.13.30 Bērzu kapsētā
Olga Zagvozdina (1925. g.) – izvadīšana 21. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā
Tamāra Rjazanceva (1947. g.) – izvadīšana 21. februārī plkst.15 Bērzu kapsētā 
Jānis Zihmanis (1930. g.) – izvadīšana 24. februārī plkst.13 Baložu kapsētā
Anatolijs Makejevs (1943. g.) – izvadīšana 19. februārī plkst.14 Meža kapsētā

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētie mirušie

Ruta Dābola (1948. g.), Jelgava

Viktors Andruškevičs (1957. g.), Vircavas pag.

Ērika Ozola (1939. g.), Platones pag.

Herta Flaminga (1940. g.), Elejas pag.

Laima Puzareva (1945. g.), Glūdas pag.

Juris Vilmanis (1960. g.), Jaunsvirlaukas pag.

Alberts Gudzinskis (1922. g.), Zaļenieku pag.

Velta Feldmane (1927. g.), Valgundes pag.

Jānis Janmers (1929. g.), Kalnciems

Valentīna Kravčonoka (1934. g.), Lielplatones pag.

Aivars Kokins (1958. g.), Jelgava

Vladimirs Savčikovs (1947. g.), Platones pag.

Antoņina Patejenoka (1929. g.), Vircavas pag.

Helēna Babre (1923. g.), Zaļenieku pag.

Ārija Ērgle (1925. g.), Lielplatones pag.

Vanda Vasiļjeva (1957. g.), Lielplatones pag.

Lidija Milda Zērvene (1924. g.), Līvbērzes pag.

Maija Galiņa (1942. g.), Zaļenieku pag.

Tamāra Rjazanceva (1947. g.), Jelgava 

Voldemārs Rubenis (1938. g.), Vircavas pag.

Viktors Ungurs (1947. g.), Glūdas pag.

Ivans Prokopovičs (1938. g.), Glūdas pag.

Marija Semeņuka (1926. g.), Vircavas pag.

Vladislavs Upenieks (1950. g.), Glūdas pag.

Ņina Kiriļuka (1933. g.), Valgundes pag.

Andrējs Ozols (1947. g.), Elejas pag.

Nikolajs Meļihovs (1954. g.), Kalnciema pag.

Anastasija Puškina (1913. g.), Līvbērzes pag.