Aicina būt piesardzīgiem, pieslēdzoties "Elektrum" portālam (papildināta)

AS "Latvenergo" tirdzniecības zīmols "Elektrum" aicina savus klientus ievērot piesardzību, pieslēdzoties portālam "www.elektrum.lv", liecina paziņojums "Elektrum" mājaslapā.

Pašlaik tiek novēroti mēģinājumi apmānīt "Elektrum" klientus, liekot tiem apmeklēt citas lapas, kas līdzīgas portālam "www.elektrum.lv". Tādēļ, ja, noklikšķinot uz saites, tā atveras nepilnīga vai zīmola nosaukums ir mainīts, klienti tiek aicināti nekavējoties vērt lapu ciet, neveicot papildu darbības.

Pašlaik norisinās darbs, lai slēgtu kaitīgās lapas. "Ja jums ir aizdomas, ka esat kļuvis par krāpnieciskas darbības upuri, lūdzam nekavējoties sazināties ar mūsu klientu servisu," teikts "Elektrum" mājaslapā.

"Latvenergo" Tehnoloģiju atbalsta direktors Kaspars Cikmačs pauda, ka situācija tiek monitorēta, un patlaban "Elektrum" portāls darbojas ikdienišķā režīmā.

"Informācijas tehnoloģijas ir mūsdienu uzņēmējdarbības stūrakmens. Aptaujas uzrāda, ka mūsu klienti ar "Elektrum" un "Latvenergo" interneta risinājumiem ir apmierināti, un mums svarīgi servisu pastāvīgi attīstīt, lai būtu līderpozīcijās aizvien jaunu tiešsaistes pakalpojumu izveidē. Lai arī Latvijas interneta lietotāji ar katru gadu kļūst arvien zinošāki par izvairīšanos no interneta krāpniekiem, tomēr jāturpina būt piesardzīgiem. Aicinām arī apmeklējot "Elektrum" portālu, pārliecināties, vai atvērtā adrese ir pareizā," sacīja Cikmačs.Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika