Aizvadītajās brīvdienās Zemgalē reģistrēti pieci kūlas ugunsgrēki 4

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šā gada 22.februāra pulksten 6.30 līdz 25.februāra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanas darbiem, vienu uz glābšanas darbiem, bet vēl deviņi izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste. 

Svētdien, pulksten 10.51, Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jaunsvirlaukas pagastu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dzīvojamā mājā bija jūtami dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu daudzdzīvokļu mājas otrā stāva dzīvoklī ir izveidojies spēcīgs sadūmojums, ko radīja degošais starpstāvu pārsegums. Degšanas platība bija septiņi kvadrātmetri. 

Aizvadītajās brīvdienās Zemgalē reģistrēti pieci kūlas ugunsgrēki. Piektdien, pulksten 12.12, Kalnciema ugunsdzēsēji glābēji devas uz Jelgavas ielu Kalnciemā, kur pērnā gada zāle dega 40 kvadrātmetru platībā. 

Sestdien Jelgavā, Uzvaras ielā, kūla dega 10 kvadrātmetru platībā. Savukārt svētdien, pulksten 15.07, Dobeles ugunsdzēsēji glābēji devas uz Uzvaras ielu Dobelē, kur sausā zāle dega 5000 kvadrātmetru platībā, bet pulksten 18.41 - uz Bēnes pagastu, kur kūla dega 1000 kvadrātmetru platībā.

 

Foto: Diena

Pievieno komentāru

Komentāri 4

No laukiem

Tā ir mūsu ikdiena, zogam, dzeram un dedzinam.

pirms 2 gadiem, 2019.02.25 12:03

pensionars

dedzinājām svilinam un svilinasim un kāpēc lai mēs to nedarītu kruķi aizņemti ar ,svarīgākām, šeftēm kaķu vārnu tvarstīšanām un ja nejauši kāds svilinatājs tiek notverts tad rezultats ir nemainīgs gadiem ilga izmeklēšana tiesvedība un ,sods, nu tak rājiens mjā........

pirms 2 gadiem, 2019.02.25 13:54

kaitnieks

kas sadedzis tas nesapūs arvien arvien pa to mēs parūpēsimies arvien arvien ir benzin burka mums somā un sērkociņi kabatā arvien arvien arvien arvien arvien un laikus spičku uzvilksim un trakās acis bolīsim kā svilst viss tas kam svilt nevajdzētu

pirms 2 gadiem, 2019.02.26 09:55

Asā hronika