Aizvadītajās diennaktīs Zemgales ugunsdzēsējiem glābējiem 16 izsaukumi

Aizvadītajās brīvdienās, no 29.novembra pulksten  6.30 līdz 2.decembra pulksten  6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Piektdien, pulksten 18.26, ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur dega vienstāva neapsaimniekota ēka 80 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 23.25.

Sestdienas vakarā Jelgavā, Lakstīgalas ielā atklātā teritorijā dega sadzīves atkritumi, mēbeles un kokmateriāli 15 kvadrātmetru platībā.

Svētdienas vakarā Jēkabpilī, A.Pormaļa ielā, sabiedriskā ēkā bija ieskrējusi cauna. Ugunsdzēsēji glābēji dzīvnieku noķēra, iznesa ārā un palaida brīvībā.

Tāpat svētdienas vakarā Elejas ugunsdzēsēji glābēji Lietuvas un Stacijas ielu krustojumā Elejā sakārtoja ceļa braucamo daļu pēc ceļu satiksmes negadījuma. Ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību savāca izlijušo eļļu.

Foto: no arhīva

 

 

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika