Atkal deg sausā zāle

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.jūnija pulksten 6.30 līdz 6.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem, informē VUGD pārstāve Agrita Vītola.

Pulksten 14.28 Dobeles ugunsdzēsēji glābēji devās uz Krišjāņa Valdemāra ielu Dobelē, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka avarējusi viena automašīna. Tajā esošais cilvēks bija izkļuvis no automašīnas pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes un darbu notikuma vietā pabeidza pulksten 14.44.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Tukuma novada Džūkstes pagastā, kur dzīvojamā nepareizas apkures sistēmas izmantošanas dēļ bija radies sadūmojums, Kārļa ielā Jelgavā, kur dega dzīvojamās mājas ārsiena 3m2 platībā, Dobeles novada Krimūnu pagastā, kur dega šķūnis 50m2 platībā, kā arī divos gadījumos Dobeles novadā, kur dega sausā zāle.

Pievieno komentāru

Asā hronika