Autovadītāju diennakts laikā divreiz pieķer traucamies ar vairāk nekā 200 kilometru stundā lielu ātrumu 8

Pagājušajā nedēļā stacionārie fotoradari fiksējuši kādu "BMW" markas automašīnu, kuras vadītājs diennakts laikā divas reizes traucies ar vairāk nekā 200 kilometru stundā lielu ātrumu, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Pirmais pārkāpums konstatēts 11.aprīļa rītā uz autoceļa Rīga-Jelgava. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, "BMW" traucies ar 219 kilometriem stundā.

Savukārt jau nākamajā naktī fotoradars konstatējis šo pašu automašīnu uz autoceļa Rīga-Ventspils. Šoreiz spēkrats braucis ar 218 kilometriem stundā. Arī šajā vietā atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā.

Par katru no šiem pārkāpumiem paredzēts sods 360 eiro apmērā.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 8

juris

izskatas ka braucot uz Ventspili bijis lielaks pretvejs,izspiedis par 1km/h mazak.

pirms gada, 2019.04.18 19:25

vecis

nu un ir problēmas,trakonamā Gitermuižā vietas trūkst ,lai spundē trakuli iekšā un dakteri zinās ko ar tādu ērmu darīt nevarēs šeit izdakterēt prom uz Tvaika ielu pie šumaheriem prostiem laudām sennām tur tādus F-1 iekus dakterējot ,dodot koka puļķi ar zirga galvu piestiprinātu mutē svilpi un pa trako nama koridoriem lai formulejas ar visiem pitstopiem ,lūk kādi dubultie standarti saimniekam pa dauzoņu savaldīšanu ar gāzes ieroci teju vai cietumā spundē te trakulis tonnu smagu autiņu tādā ātrumā triec pa apdzīvotām vietām ,nekas 20 eiriķu sods un tik vālē -trako namā tiesības nost uz daudziem gadiem ar pārkārtošanas eksāmeniem tad būs bijība respekts kārtība

pirms gada, 2019.04.19 09:21

Valfrīds

Nevis sods te ir risinājums, bet tas braucējs jādabū rokā, viņa mašīnā jāatrod narkotikas, jāfiksē, ka pretojies policijas darbiniekiem ar nazi rokā, beigās kārtīgi jānodauza, lai būtu skaidrība, ka nedrīkst kakāt uz policiju.

pirms gada, 2019.04.19 09:24

oho

Viņš jau kakā uz sabiedrību pirmām kārtām. Un neviens naudas sods nespēs tādus atvēsināt. Lielākoties tādi nekur oficiāli nestrādā. Atņemsi mašīnu, šis aizņemsies no sievas vai brāļa, un tāpat trakos. Jāspundē tādus aiz restēm, viņi ir tikpat bīstami sabiedrībai, kā teroristi.

pirms gada, 2019.04.19 13:23

vecis

nē vecīt ar trakuļa kaustīšau te ir pa īsu,te velliem vajadzīga cita metode ,domājams ka lietderīgāk būtu paciemoties Ķīnā un gūt viņu pieredzi šitādu ērmu apkarošanā c,cik ir lasīts viņu metodes esot tik efektīgas,ka žūpas pie auto stūres vispār neesot ,kā arī citādāki ampelmaņi arī praktiski nav un ja draud policistam ,bez brīdinājuma turpat uz vietas nobliež un miers mājās

pirms gada, 2019.04.23 09:04

to oho

Ārkārtīgi pareizi. Es jau sen esmu teicis un pat rakstījis, ka cīņa pret debilitāti ir tikai vienā formā - debilitātes fiziska iznīcināšana.Šajā pat laikā pasaku - ja TV parādīs šo kretīnu ar izdauzītiem zobiem, varbūt - izsistu aci, un kad korespondents vaicās kādam lielam šiškam - kā nu tā , kā nu cilvēks tik šausmīgi sakropļots, vēl narkotikas atrastas, kas faktiski nav bijušas, policijai arī nav ar nazi uzbrucis, uz ko šiška (policijas priekšnieks, iekšlietu ministrs ) atbildēs, ka nevajag tā pārkāpt ātrumu un kakāt uz policiju, tad varbūt arī narkotikas neatradīsies, varbūt arī ar nazi nebūs uzbrucis u.t.t. Tad normāliem, kas redzējuši TV , būs skaidrs, bet debiliem ..... Debilie ir fiziski jāiznīcina. Nav cita varianta.

pirms gada, 2019.04.19 14:31

Augusts

Nu kā redzams, daudzi vēl nedraudzējas ar savu galvu :)
Labs blogs, priekš tiem, kas vēl tikai kārto vai plāno kārtot tiesības - https://burnickis.lv/autoskolas-riga/

pirms gada, 2019.04.20 16:35

Asā hronika