“Bankas darbinieki” izkrāpj vairāk nekā 6000 eiro 3

Kā liecina sākotnējā informācija, 23. septembrī līdz šim nenoskaidrotas personas, stādoties priekšā kā „Swedbank” darbinieki, no kādas Jelgavas novada iedzīvotājas, iegūstot viņas uzticību, izkrāpa personas datus, un no viņas bankas konta tika noņemti 6390 eiro. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.
Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 3

viss pareizāk

Vispareizāk neatbildēt vispār uz svešiem numuriem.Arī ar banku sazinos tikai caur internetbankas saraksti.Sen jau vairs nereaģēju neuzvienu nezināmu zvanu arī to aktīvo pārdevēju dēļ.

pirms mēneša, 2021.09.24 22:23

Jelgavniece

Palika uzbāzīgi ar zvaniem kaut kur pēc 20.09. Zvanīja 2 dienas pēc kārtas no diviem dažādiem telefona Nr. Runāja monotonā, uzkrītoši mierīgā sieviešu balsī krievu valodā, sakot ka no Swedbankas. Skaidri jūtams ka robota runa. Sarunas pārtraucu un nobloķēju attiecīgos zvanītājus un informēju banku par zvaniem. Pēcāk nobloķēju arī visus nezināmos zvanītājus. Atbloķēju tikai uz īsu laiku, kad var zvanīt pārtikas piegāžu kurjers

pirms mēneša, 2021.09.26 00:42

zvani

man jau 3 reizes zvana no Čehoslovākijas . Dāma runā krieviski un esot finanšu inspektore.Teicu, ka man nav nekādi sakari ar to valsti. Viņi it kā strādājot pa visu Eiropu un lai es pieslēdzos savai internetbankai.Teicu , ka tūlīt pieslēgšos un pārtraucu sarunu.Pēc tam vēl nepārtraukti zvanīja, nu kā var būt tik stulbi krāpnieki un vēl dumjāki , kas viņiem dod savus datus.Pat īsti nesapratu ko viņa piedāvāja, jo runāja ļoti steidzīgi.

pirms mēneša, 2021.09.26 10:34

Asā hronika