Bauskas novadā, iespējams, pēc saindēšanās ar metanolu miruši trīs cilvēki 1

Bauskas novadā, iespējams, pēc saindēšanās ar metanolu miruši trīs cilvēki, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

1.augusta rītā kādā privātmājā Brunavas pagastā policija konstatēja divus mirušus vīriešus bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm. Veicot notikuma vietas apskati, vīriešu dzīvesvietā policisti atrada svaigas un vārītas sēnes, kā arī divu litru plastmasas pudeli ar kādu šķidrumu.

Policisti noskaidroja, ka 29.jūlijā no šīs pašas privātmājas uz slimnīcu nogādāta sieviete, kura nākamajā dienā slimnīcā mira. Kā viena no sākotnējām versijām tika pieļauta arī saindēšanās ar sēnēm. Šodien saņemts eksperta atzinums, ka plastmasas pudelē esošais šķidrums ir metanols, kas dod pamatu secināt, ka iespējamais nāves cēlonis ir šī šķidruma lietošana.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka šo šķidrumu viens no bojāgājušajiem vīriešiem patvaļīgi paņēmis savā darba vietā biodīzeļdegvielas ražotnē.

Patlaban policija turpina izmeklēšanu un ir nozīmētas tiesu medicīniskās ekspertīzes. Plašākus komentārus izmeklēšanas interesēs policija nesniedz.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bērziņ onkulis

Jāni ņems pie pakaļas par metanola brīvu pieeju

pirms gada, 2019.08.07 18:36

Asā hronika