Brīvdienās dzēsti divi meža ugunsgrēki

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laikā no 13. novembra pulksten 6.30 līdz 16. novembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta  (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem un pieci izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD.

Aizvadītajās trīs diennaktīs visā Latvijā VUGD saņēma 128 izsaukumus – 41 uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem divu meža ugunsgrēku dzēšanu, 57 uz glābšanas darbiem, bet 30 izsaukumi bija maldinājumi. Tostarp Ozolnieku novada Ozolnieku pagastā dega meža zemsedze 20m2 platībā.

Svētdien pulksten 19.46 VUGD saņēma izsaukumu uz Uzvaras ielu Jelgavā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,2m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 20.06.

Aizvadītajās diennaktīs saņemts arī izsaukums, kur Ozolnieku novada Ozolnieku pagastā dzīvojamās mājas kāpņu telpā dega atkritumi 1m2 platībā. Savukārt piektdien, īsi pirms pulksten 8 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Svētes pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji automašīnām atvienoja akumulatora klemmes.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Asā hronika