Brīvdienās Zemgalē dega pirts un dzīvojamās mājas

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laikā no 8.novembra pulksten 6.30 līdz 11.novembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēka dzēšanu, 11 uz uz glābšanas darbiem un vēl pieci izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Piektdien Iecavas novadā dega vienstāvu koka pirts 25 kvadrātmetru platībā. Izsaukumu uz notikumu ugunsdzēsēji glābēji saņēma pulksten 15.04, bet ugunsgrēka dzēšanas darbus pabeidza pulksten 17.35 Notikumā strādāja pieci Bauskas un Iecavas ugunsdzēsēji glābēji ar divām autocisternām.

Piektdien pulksten 15.24 Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Kārļa ielu Jelgavā, kur pusotrstāvu dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas masarda stāvā deg istaba 20 kvadrātmetrulatībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 17.35.

Naktī no piektdienas uz sestdienu pulksten 00.07 VUGD saņēma informāciju, ka Zirgu ielā Jelgavā deg neapsaimniekota ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu ēkas pirmajā stāvā deg sadzīves mantas 30 kvadrātmetru platībā. Pārmeklējot ēku, cilvēki tajā netika atrasti.

Piektdien uz autoceļa Bauska – Grenctāle ugunsdzēsēji glābēji veica ceļu satiksmes negadījuma seklu likvidēšanas darbus – novērsa degvielas noplūdi no avarējušās automašīnas degvielas bākas un ar absorbenta palīdzību savāca izlijušo degvielu.

Sestdien Tērvetē pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību savāca izlijušo eļļu un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Foto: no arhīvaPievieno komentāru

Asā hronika