Brīvdienās Zemgalē dzēsti astoņi ugunsgrēki

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no šī gada 31.maija pulksten 6.30 līdz 3.jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus, astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Sestdien, pulksten 12.10, VUGD saņēma informāciju, ka kravas vilciena vagonos aizdegusies šķelda. Vilciena sastāvs bija apstājies aiz Pļaviņu dzelzceļa stacijas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka trijos vagonos deg šķelda apmēram 30 centimetru biezā augšējā slānī un kopumā 25m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji degošo šķeldu salēja ar ūdeni. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 15.29. Tajos piedalījās Pļaviņu, Aizkraukles, Jēkabpils un Līvānu ugunsdzēsēji glābēji.

Svētdien, pulksten 17.51, Jēkabpils ugunsdzēsēji glābēji devās uz Krasta ielu Jēkabpilī, kur divstāvu koka ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg divstāvu sarga būdiņa pilnā 15m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 19.04.

Svētdien, pulksten 22.29, Aizkraukles, Jaunjelgavas un Pļaviņu ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dārza ielu Aizkrauklē, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka daļēji apdzīvotas divstāvu daudzdzīvokļu ēkas otrajā stāvā deg dzīvokļi un jumts. Ugunsdzēsēji glābēji nekavējoties uzsāka dzīvokļu pārmeklēšanu, bet tajos neviens cilvēks neatradās. Kopējā degšanas platība bija 120m2. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 03.42.

Sestdien, pulksten 11.35, VUGD saņēma informāciju, ka Engures novadā Slocenes upē ir noslīcis cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji ūdenī ieraudzīja noslīkušo, izcēla viņu krastā un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Svētdien, pulksten 11.47, VUGD saņēma informāciju, ka Ozolnieku novadā dīķī atrodas noslīcis cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji noslīkušo nogādāja krastā un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika