Ceturtdien Auces novadā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības

Ceturtdien, 29.augustā, pulksten 10, SIA „LLU MPS „Vecauce”” Vecauces pilī, Akadēmijas ielā 11, Vecaucē, Auces novadā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības, informē VUGD.

Mācību scenārijs paredz, ka remotdarbu laikā Vecauces pils torņa otrajā stāvā no bojātas elektroierīces aizdegas grīda. Sadūmojums izplatās pa torņa stāviem un ugunsdzēsējiem glābējiem ir jāveic cilvēku glābšana un ugunsgrēka dzēšana.

Mācībās piedalīsies Dobeles daļas, Jelgavas daļas un Auces posteņa ugunsdzēsēji glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā un veikšanā sabiedriskas nozīmes objektā. Līdzās tam tiks pārbaudīta Vecauces pils personāla rīcība, izceļoties ugunsgrēkam.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās Vecauces pils teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu.

Foto: auce.lv

 

 

Pievieno komentāru

Asā hronika