Diennakti dzēsti degoši siena ruļļi 5

Aizvadītajā diennaktī, no 21.oktobra pulksten 6.30 līdz 22.oktobra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem, informē VUGD.

Diennakti ugunsdzēsēji glābēji dzēsa degošus siena ruļļus Jelgavas novada Valgundes pagastā. Kaudzē sakrauti siena ruļļi dega 150 kvadrātmetru platībā. Dzēšanas darbi bija ilgstoši, jo ugunsdzēsējiem glābējiem vajadzēja izjaukt visus degošos siena ruļļus un saliet tos ar ūdeni. Ugunsgrēka dzēšanas darbi noslēdzās šonakt, ap vieniem naktī.


Foto: no arhīva


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Diāna

Kur ir policija? Cik ilgi Valgundē turpināsies šī dedzināšana, līdz pirmajam upurim?

pirms gada, 2019.10.22 18:14

Romāns

Ja nemaldos šis ir x8 cilveks kuru policija ir notvērusi, pamatoti vai nepamatoti bet visi ir uz brīvām kājām. Sanāk tā, ka policija var jebkuru aizturët, paterorizēt un padauzīt, neskatoties uz pierādījumiem, bet beigās saprast ka tas nav īstais. Nekur tālu no 90tajiem nēsam tikuši. Drīz Valgundē katrs otrais būs sēdējis.

pirms gada, 2019.10.24 12:57

Vietējais

Kamēr tur nebija ievākušies visādi mēsli, ar savām zāģētavām un zvēru dārziem, nekas tāds nebija, kretīni ar savām nelikumīgajām metodēm izspieduši visus laukā no īpašumiem, un tagad brīnās, ka dedzina, drīz sāks spridzināt, un cerams tad visi aizlasīsies.

pirms gada, 2019.10.24 20:10

Asā hronika