Divus vīriešus aiztur par narkotisko un psihotropo vielu nelegālo apriti

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu un realizāciju, aizturējuši divus vīriešus, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.


Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, 2018.gada nogalē, Iecavas novadā, policija apturēja transportlīdzekli un aizturēja divus vīriešus. Sankcionētas kratīšanas laikā, atsavināja baltas krāsas pulverveida vielu – 189,2 gramus amfetamīna, kurš bija iepakots polietilēna maisā.


Abi aizturētie vīrieši jau agrāk ir nonākuši policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Viens no aizturētajiem ir Jelgavas, savukārt otrs Ozolnieku novada iedzīvotājs. Tiesa aizturētajiem piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.


Uzsākts krimināprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa, kā arī par preču un vielu, kuru aprite ir aizliegta vai speciāli reglamentēta, pārvietošanu pāri Latvijas Republikas valsts robežai.


Izmeklēšanas gaitā tiks pārbaudīta abu vīriešu saistība arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.


Foto: Valsts policija

Pievieno komentāru

Asā hronika