Dobelē deg dzīvojamās mājas jumts 1

Aizvadītajās trijās diennaktīs, no šā gada 12.jūlija pulksten 6.30 līdz 15.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus, desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, desmit uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Sestdien, pulksten 17.52, VUGD saņēma informāciju, ka divi jaunieši mēģina pārpeldēt Daugavas upi Aizkrauklē un draugi satraucas, ka viņi varētu netikt līdz otram krastam un noslīkt. Pamanot ugunsdzēsējus glābējus, jaunieši apgriezās un peldēja atpakaļ, nokļūstot krastā paši saviem spēkiem.

Svētdien, pulksten 11.34, Dobeles, Jelgavas un Auces ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Nākotnes ielu Dobelē, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg divstāvu dzīvojamās mājas jumts, jumta konstrukcijas un griestu pārsegums 190 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās trīs cilvēki. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 15.22.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Asā hronika