Dobelē iereibis vīrietis bez autovadītāja tiesībām izraisa avāriju ar diviem cietušajiem 6

Ceturtdienas vakarā Dobelē iereibis vīrietis, kurš nav ieguvis autovadītāja apliecību, izraisījis ceļu satiksmes negadījumu ar diviem cietušajiem, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Avārija notikusi Brīvības ielā, kad 1979.gadā dzimušais autovadītājs, braucot ar "Audi A3", iebraucis pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar 1969.gadā dzimuša autovadītāja  vadīto "Volkswagen Golf".

Pēc sadursmes bojātas abas automašīnas. Abi autovadītāji nogādāti slimnīcā. Noskaidrots, ka avārijas izraisītājs bijis 2,72 promiļu reibumā un nav ieguvis autovadītāja apliecību. Par notikušo policija sākusi kriminālprocesu.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Resnais

Būs gan, ja vien viņš nestrādā Dobeles policijā.

pirms 2 gadiem, 2019.02.23 00:27

Resnais

Ceļu policijas neesamība uz ceļiem sāk nest savus augļus. Ja 90 gados līdz svētei bija braukt bez skates, jo Tērvetes ielas garumā noteikti kaut kur būs devītais žigulis ar švarcu, tad tagad miera vēji. Bez tiesībām un skaidrā var braukt gandrīz mūžīgi. No reidiem var izvairīties un ātrumu nepārkāpjot neviens tevi neturēs. Cilvēki to redz un paļaujas, ka alkohols neietekmēs vadīšanu. Diemzel pie lielam promilēm notiek tā ka Dobelē.

pirms 2 gadiem, 2019.02.23 00:26

NORMĀLAIS

Ārkārtīgi svarīgi mums ir uzzināt, kurā gadā dzimis šis debilais kretīns, kurš iebrauc pretējā braukšanas joslā un bendē nevainīgu cilvēku. Tikpat svarīgi ir uzzināt nevainīgā dzimšanas gadu. Vārdi un uzvārdi nav svarīgi. Vienīgi - kāpēc nav paziņots abu vadītāju svars un kurpju izmērs, kas arī mums būtu ļoti svarīgi zināt. Vadītāju vārdi un uzvārdi - tas nav svarīgi.

pirms 2 gadiem, 2019.02.23 11:10

vecis

kāpēc nerakstat pa vakardienas avāriju Dambja Lielās ielas krustojumā kuru izraisija pamatīgi piemetusies mātīte degpunktā rādija ka veča nešpetnas ruksenes izskatā bij tā sametusies ka parunāt kur ta vēl paiet nevarēja poliči večai deva pūst trubiņā kātad veča pūtīs viņabtak ir dāma kuru jāved uz slimnīcu ekspertizēt mediķi atbrauca tikai žūpene pati nevarēja ierausties med automašīnā veču kā vecu govi bij jāstumj iekšā un cik varēja noprast veča bij noskaņota uz ķīviņu tātad kausle cirkus ar tām mūsdienu večām piemetušās līdz kliņķim uzvedas kā mērkaķienes un tās esot sievietes putnubiedēkļi visīstākie vecen vajadzēja vest ne uz slimnīcu bet pie žūpām uz atskurbtuvi laiuz lāvas izguļ dullumu bitīt matos trubiņā iepūst nevar parunāt ne tik bet brauc mjā

pirms 2 gadiem, 2019.02.27 08:27

dakters

ak pavasar ak pavasar tu daudziem galvas trakas dar ir tak tāda dziesmele nu ta lūk veča nebij kunga dūšā večai pavasara ,reibonis, priekšlaicīgs piemetās jebšu kā saka čigāns reiba reiba un pavisam sareiba un ja alkometrs uzrādija dzēruma promilles ta tā ir darbīga organisma pretreakcija uz saules stariem

pirms 2 gadiem, 2019.02.27 15:36

Asā hronika